Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriEthereum HaberleriKriptoKripto HaberleriMetaverse HaberleriNFT HaberleriSandbox Haberleri

Sandbox ve Warner Music Group, müzik temalı bir LAND oluşturacaklar!

Google News Abone Ol

Sandbox Perşembe günü Warner Music Group ile metaverse içinde bir müzikal tema parkı ve konser salonu oluşturmak için bir ortaklık duyurdu. The Sandbox‘taki Warner Music Group LAND, WMG tarafından temsil edilen sanatçıların ve yeteneklerin yer aldığı konserlere ve canlı deneyimlere ev sahipliği yapacak.

Bu girişim, Warner Music’in NFT metaverse alanına ilk girişi oldu. Amacı Warner Music sanatçılarını güçlendirebilecek sürükleyici sosyal deneyimler yaratmak. Sandbox, sanatçılara hayranlarıyla etkileşim kurmaları, sanal eğlenceyi denemeleri ve küresel bir topluluğa ulaşırken yeni gelir akışları oluşturmaları için başka bir çıkış noktası sağlayabilir.

The Sandbox‘ın operasyonlar sorumlusu ve kurucu ortağı Sebastien Borget, ortaklığın “metaverse’i hayranlara ait ve topluluk odaklı girişimler yönünde bir adım ileriye taşıdığını” söyledi.

Sandbox’ı yaratıcıların, hayranların ve oyuncuların türünün ilk örneği olan sürükleyici deneyimlerin keyfini çıkarabilecekleri ve NFT’ler aracılığıyla en sevdikleri müzik sanatçılarıyla daha yakından bağlantı kurabilecekleri eğlenceli bir eğlence yeri olarak şekillendiriyoruz” dedi.

Dijital arazi yüksek talep görmeye devam ediyor

Dijital arazi yüksek talep görmeye devam ediyor ve The Sandbox’taki tutarlı yüksek ticaret hacmi, onu Decentraland’a rakip olacak en rekabetçi metaverselerden biri olarak kabul etti. Şirkete göre The Sandbox, müzik tutkunlarının WMG mülküne bitişik LANDS satın almalarına izin vermek için Mart 2022’de bir LAND satışı yapacak.

Atlantic, Warner Records, Elektra ve Parlophone gibi plak şirketlerinden oluşan WMG, The Sandbox metaverse içinde gayrimenkul satın alan en son ortaktır ve The Walking Dead, Snoop Dogg, Adidas, Steve Aoki, The Smurfs ve CryptoKitties’e katılmıştır.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir