Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriKriptoKripto HaberleriManacoin HaberleriMetaverse HaberleriNFT Haberleri

Sanal NFT Evcil Hayvanları Popüler Hale Geliyor!

Google News Abone Ol

Yeni araştırmalar, COVID-19’un zirvesi sırasında, kendilerine eşlik etmek için tüylü bir arkadaş arayan insan sayısının sadece fiziksel olarak değil, aynı zamanda metaverse’de de yeni zirvelere ulaştığını gösteriyor.


Soru şu ki, tokenize edilmiş evcil hayvanlar pandemik bir moda mı?

Metaverse, sanal ve artırılmış gerçeklik tarafından kolaylaştırılan sanal bir dünya veya Web3 olarak internetin bir sonraki yinelemesi olarak kabul edilir.

Metaverse içinde bir evcil hayvan satın almanın veya sahiplenmenin birkaç yolu vardır ve bunların her birinin farklı yardımcı programları vardır. Sanal açık dünya platformu Decentraland‘da bir köpek yavrusu satın alıp yürüyüşe çıkarabilir veya bir balık satın alıp şifonyerinizdeki bir kasede sergileyebilirsiniz.

Metaverse içinde evcil hayvan almanın başka bir yolu, OpenSea gibi bir pazar yerinde basitçe NFT görüntüsü satın almaktır. Bu örneklerin ortak noktası, her ikisinin de yalnızca dijital dünyada var olmalarıdır. Axie Infinity‘de bir Axie satın alırsanız, fiziksel dünyada da yoktur.

Bununla birlikte, dijital ve fiziksel dünyayı harmanlamayı amaçlayan popülerlik kazanan projeler de var. Örneğin, Kasım 2021’de oluşturulan ClassicDoge, evcil hayvanınızın gerçek dünyada 3D görüntüsünü taramanıza ve simgeleştirmenize ve onları sizinle birlikte metaverse aleminize getirmenize olanak tanır.

Pets In The Metaverse

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir