KriptoKripto Haberleri

Futbol Efsanesi Ronaldinho, Graph Blockchain ile Ortaklık Yaparak Kripto Piyasalara Girdi

Graph Blockchain'in yan kuruluşu New World Inc. (New World), Brezilyalı futbol ikonu Ronaldinho ile bir araya geldi. Sonuç olarak, FC Barcelona'nın eski oyuncusu, blockchain projesinin resmi küresel elçisi olacak.

Google News Abone Ol

Ronaldinho, NFT Girişimlerine Yardım Edecek

En büyük futbolculardan biri olan Ronaldinho olarak bilinen Ronaldo de Assis Moreira, Kanada blok zinciri kuruluşu New World ile bir anlaşma imzaladı. 41 yaşındaki Brezilyalı, şirketin bir NFT platformu başlatma çabalarında önemli bir rol oynayacak.

İlginizi Çekebilir: NFT Nedir? Nasıl Satın Alınır?

2005 Balon d’Or’un sahibi Yeni Dünya’nın resmi elçisi olarak görev yapacak. Böylece milyonlarca hayranı için özel etkinlikler ve NFT deneyimleri yaratacak. Ronaldinho, Kanadalı şirketin Kurucu Ortağı Diogo Snow ile yakın çalışacak. Şirket, rapçiler Drake ve Fetty Wap da dahil olmak üzere ünlü müşteriler için çok sayıda dijital koleksiyon üretti.

Ronaldinho şunları söyledi:

“Taraftarlarım üzerindeki etkimin farkındayım ve hayranlarımla iletişim kurmak benim için her zaman çok önemliydi, bu yüzden Yeni Dünya’nın küresel elçisi olmaya karar verdim.

NFT pazarının küresel büyümesi gerçekten şaşırtıcı oldu ve bu platform, hayranların en sevdikleri sporcular, sanatçılar ve ünlülerle daha önce hiç yapılmamış bir şekilde etkileşime girmesine izin veriyor”

Graph Blockchain CEO’su Paul Haber, işbirliğini firması için son derece faydalı olarak nitelendirdi. Brezilyalı futbolcunun, Yeni Dünya’yı “bir sonraki seviyeye taşıyabilecek” “olağanüstü bir erişime ve maruz kalmaya” sahip olduğunu tahmin etti.

Anlaşmanın bir parçası olarak firma, Kanada Menkul Kıymetler Borsası (CSE) dahil olmak üzere düzenleyici onaya tabi dört milyon adi hisse ihraç edecek.

grap

Neymar, The Bored Ape Yacht Club’a Katıldı

Kendisini kripto savunucusu olarak gösteren bir başka Brezilyalı futbol ikonu da Neymar. Geçen ay PSG oyuncusu Bored Ape 6633’ü 159.99 ETH karşılığında satın aldı. İşlem sırasında, bu yaklaşık 480.000 $ ‘a eşitti.

Neymar’ın dijital koleksiyonu, doğum günü şapkası, süslü gözlükler ve siyah bir smokin takan bir maymunu tasvir ediyor. Hatta bunu yeni bir Twitter profil resmi olarak kullandı.

Bu onun ilk NFT satın alımı değildi. Neymar, yaklaşık 190 ETH karşılığında satın alınan Ape 5269’un da sahibi. Buna ek olarak, Flipped BAYC, Flipped CryptoPunks ve Flipped Doodles gibi diğer koleksiyonlardan da NFT’lere sahip.

neymar

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir