Ripple Teknik AnalizTeknik Analiz

Ripple (XRP) teknik analiz: Dava belirsizliğiyle düşüş tehlikesi!

Google News Abone Ol

Ripple (XRP) teknik analizi şu anda yeni bir düşüş tehlikesini bize gösteriyor, çünkü uzun bir süredir devam eden davanın belirsizliği yatırımcıları gerçekten korkutmuş durumda. Buna ek olarak, yakında başka bir dip seviyenin kırılmasından ve ardından düşük trendin hakim olduğunu görmemiz mümkün olabilir. Bu senaryoda XRP için önümüzdeki hafta düşüşe geçtiğini ve ve önceki büyük desteği olan 0.38 doları kırmak için ayıların güçlendiğini görebiliriz.

XRP için düzenli geri çekilme gece boyunca devam ederken piyasalar bunun ardından yeşile döndü. Lider kripto para birimi Bitcoin yüzde 0.38 yükselirken, Ethereum da yüzde 1.5 daha değer kazanmayı başardı. Bu arada Solana (SOL), yaptığı %7’den fazla yükselişle yatırımcısına en çok kazandıran altcoin projesi konumunda.

XRP fiyat hareketi 0.40 doların başarısız denemesiyle düşüşe gidiyor!

XRP şu anda 0,3878 dolar ile 0,3959 dolar arasında işlem gördü ve son 24 saat içinde güçlü bir oynaklık olduğunu gösterdi. Projenin işlem hacmi de bu süreçte yüzde 30 düşüşle 682 milyon dolara düşerken, toplam piyasa değeri yaklaşık 19 milyar dolarlık değeriyle onu tekrardan 6. sıraya taşımayı başardı. Uzun bir süredir 0.40 dolarlık direnci deneyen Ripple (XRP) için fiyat hareketinde bir türlü başarıya ulaşılamadı. Bu nedenle de sıra tekrardan ayılara geçmiş olabilir.

XRP / USD 4 saatlik grafik: XRP düşüşe hazır mı?

4 saatlik grafikte Ripple fiyat hareketi için zayıf bir yükseliş momentumu görebiliriz, bu da yakında yeni bir fiyat hareketliliğinin gerçekleşeceğini gösteriyor.

xrp analiz

Popüler altcoin projelerinden biri olan Ripple (XRP), haftanın başında önemli bir düşüş gördü. Mayıs ayı sonlarına doğru hızlı bir şekilde 0.43 dolara yükseldikten sonra XRP/USD işlem çiftinde hızla dibe vurmuş durumda.

XRP için yaşanan son fiyat hareketliliğini, 0.39 dolara hızlı bir düşüş izledi. Bu nedenle, XRP için düşüş hakimiyetinin hala ayıların kontrolünde olduğu söylenebilir. Bu da yeni bir düşüş tehlikesini yatırımcıların karşısına çıkarıyor.

Şu anda yaşandığı gibi, yavaş bir akım düşüşünün başka bir daha düşük destek noktası ayarlaması muhtemeldir ve bu da başka bir fiyat düşüşüne yol açacaktır. Şu anki 0.38 dolarlık destek kırılırsa önümüzdeki hafta bir düşüş daha kaçınılmaz olacaktır.

Ripple (XRP) teknik analizi şu anda düşüş gösteriyor, çünkü piyasa 0.40 doların üzerinde toparlanamadı ve başka bir dip destek seviye bulmaya çalışıyor. Bu nedenle, XRP / USD yakında daha da aşağı kırılacak ve güçlü desteğin ardından 0.38 doları tekrardan kırmak zorunda kalacaktır.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir