Kripto HaberleriRipple Haberleri

Ripple, ikinci çeyrekte 409 milyon dolarlık XRP sattığını açıkladı

Google News Abone Ol

Terra, Three Arrows Capital, Celsius ve BlockFi dahil olmak üzere birçok kripto devi ikinci çeyrekte çökerken, Ripple XRP ledger ve On-Service-Demand servisinin işlevselliğini artırmak için önemli adımlar attığını ve XRP satışlarına devam ettiğini açıkladı.

Ripple, XRP satışlarına devam ediyor

Ripple Perşembe günü 2. çeyrek piyasa raporunu yayınladı ve XRP satışlarında ve İsteğe Bağlı Likidite (ODL) hizmetinin kullanımında büyük bir artış olduğunu ortaya belirtti.

Amerika merkezli şirket, ikinci çeyreğin başarılı bir şekilde geçtiğini ve gelirlerinin devam ettiğini doğruladı. Rapora göre, talebin hızlanmasına yardımcı olan çeşitli ortaklıklar sayesinde ODL hacmi yıllık bazda %800 büyüme kaydetti. Şirketin en önemli ortaklıklarından biri, hızlı ve uygun maliyetli satış işlemleri sağlamaya odaklanan Litvanyalı para transferi şirketi FINCI sayesinde bunun hızlandığı belirtiliyor. ODL’nin küresel genişlemesiyle birlikte Ripple, XRP satışlarını da yaklaşık %50 oranında artırdı. Şirket, ikinci çeyrekte yaklaşık 408,9 milyon dolar değerinde XRP sattı ve önceki çeyrekte elinde tuttuğu 273,27 milyon dolarlık hisseye bunları ekledi. Bu arada şirket, hacimlerin bir önceki çeyreğe göre %22 düşüşle 1,1 milyar dolar seviyelerinden günlük ortalama 862 milyon dolara düştüğünü bildirdi.

Ripple tarafından açıklanan bir raporda, XRP’nin ikinci çeyrekteki fiyat performansının “daha geniş makroekonomik olaylar ve kendine özgü gelişmelerden” etkilendiği belirtildi. Ancak XRP token fiyatı, son 48 saat içinde önemli bir direnç alanını kırmayı başardı. Güçlü momentumdaki daha fazla artış, XRP’nin daha yükseğe çıkmasına yardımcı olacak gibi görünüyor.

XRP için yükseliş gelecek mi?

xrp analiz

Teknik verilere bakıldığında XRP, 12 saatlik grafiğinde paralel bir kanaldan çıkıyor gibi görünüyor. Tom DeMark (TD) Sıralı Göstergesi şu anda kırmızı dokuz mum şeklinde bir satış sinyali göstermekte. Bir düşüş formasyonu, XRP’nin 0.45 dolara doğru bir yükseliş hareketinden önce likidite kazanabileceği 0,37 dolar seviyelerine doğru kısa bir düşüş bekliyor.

Ripple tarafından yapılan hamlelerle XRP yükselirken, 0,37 dolar destek seviyesi aşağı taraflar için oldukça önemli. XRP bu kritik talep bölgesinin üzerinde tutunamazsa, bir satış trendi yaşanabilir ve fiyatlar 0,34 dolara kadar düşebilir.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir