Metaverse Haberleri

Rihanna ile ortaklığı bulunan CEEK Metaverse projesinde satışlar başladı

Google News Abone Ol

Metaverse projesi CEEK, yaratıcıya ait metaverse deneyiminin temeli olması beklenen CEEK’in arazi satışlarını resmen başlattığını duyurdu.

CEEK Metaverse arazileri geliyor

Platform üzerinden sağlanan bilgilere göre, potansiyel katılımcılar ceek.com’a kaydolabilecek ve bu kapsamda satın alımlar yapmak için land.ceek.com portalını kullanabilecekler. Ekip, platformun Metamask ve CEEK cüzdanını desteklediğini ve ilk bölümün yalnızca CEEK token ile satın alınabileceğini aktardı. Ekip ayrıca, planların daha sonra BNB, ETH ve diğer varlıklar için destek sunmak olduğunu ekledi.

Downtown CEEK’te toplam 10.000 parsel alan olacağı açıklandı. Bu, madenciliğin aşamalı olarak yapıldığı ilk satılan alan olacak. Bununla birlikte, CEEK Metaverse üzerinde yedi tür ülke olacağı da bildirildi.

Her arsa, sahibine CEEK Metaverse üzerinde NFT’ler, avatar varlıkları ve sanal konser bileti satışları gibi ekonomik faaliyetlere dayalı ödüller kazanma hakkı verecek. Bu, markalardan ve diğer projelerden reklamlar, etkinlik biletleri, önemli NFT airdrop etkinlikleri, CEEK token ve çeşitli etkinliklerinden birçok gelir paylaşımları gelme imkanını da sunmuş olacak.

Arazi satışına ve CEEK Metaverse projesinin lansmanına hazırlanırken, Miley Cyrus’un ev sahipliği yaptığı ve Beyoncé, Bon Jovi, Kanye West ve Rihanna gibi efsanelerin katıldığı en son Dünya Müzik Ödülleri ile işbirliği de yapıldı. İlginç bir şekilde, Meta (eski adıyla Facebook) ayrıca etkinlik hakkında büyük bir heyecan yaşadığını aktardı, hatta ekibi Metaverse projesini oluşturdukları için birkaç kez tebrik ettikleri de ortaya çıktı.

Ek olarak, girişimci Tim Draper tarafından kurulan Draper Üniversitesi de Metaverse üzerinde ilginç özellikleri olan projeler yaratmak için CEEK ile birlikte çalışıyor. Mevcut CEEK VR uygulama içeriğine ve Lady Gaga, Ziggy Marley, Daddy Yankee ve Luis Fonsi gibi isimlerin de katkısı bulunmakta.

CEEK’in yakında Future, Kodak Black ve J Balvin gibi sanatçılardan da içerik alacağı ortaya çıktı. Bu ünlülerin CEEK’te villaları bulunuyor ve Metaverse üzerinde konserlere ve diğer etkinliklere ev sahipliği yapacaklar.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir