NFT HaberleriKripto Haberleri

Red Bull Racing, yeni NFT koleksiyonunu duyurdu

Google News Abone Ol

Red Bull Racing, duyurduğu yeni NFT koleksiyonu ile dijital dünyaya olan ilgisini bir kez daha kanıtlamış oldu.

Red Bull Racing bu hafta sonu, Monaco Grand Prix’sinde NFT koleksiyonu için bir müzayede düzenledi. Red Bull tarafından düzenlenen bu etkinlik kapsamında, Monaco için özel bir sürüm Playseat simülatör teçhizatı sergilenecek ve ziyaretçiler hafta sonu boyunca sürücüler ve Red Bull Athletes ile bazı yarış etkinliklerini izleyebilecekler. NFT koleksiyonu için en yüksek teklifi verense, koltuğun dijital bir versiyonunu ve Monaco Energy Station’dan gerçek bir tek kullanımlık oyun koltuğu talep etme hakkını elde edebilecek.

NFT’ler veya eşsiz tokenler, artık Formula 1’e de dahil olmuş durumda. NFT alanına olan talebin giderek artması Red Bull tarafının da dikkatini çekmiş gibi görünüyor. Red Bull Racing, Monaco’daki müzayedeyi düzenlemek için Bybit ve Tezos ile işbirliği yaptı.

Red Bull Racing hayranları NFT’ye teklif verebilecekler ve en yüksek teklifi veren kişi, özel Monaco sürümü Playseat’in dijital sürümünü alacak. Bu kişi ayrıca Monaco Grand Prix sırasında Red Bull Racing’deki padokta bulunan simülatöre girebilecek. Bu konu hakkında Red Bull basın bültenindeyse şu şekilde bahsedildi:

“Sınırlı sayıdaki her bir parça, takım için zamanı güzel ayrıntılarla gösteriyor ve taraftarları dünyamıza, zafer arayışımıza ve takım tarihinin eşsiz anlarına çekmek için tasarlandı. Dijital varlıkların heyecan verici alanında öncüler olan Bybit ve Tezos ile gelişen ortaklığımız sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki hayranlarımıza yaklaşmakta olan F1 mirasının sınırlı bir sürümünü tek bir sürükleyici, uygun fiyatlı ve ucuz yolla sunabiliyoruz ”

Müzayedenin 26 Mayıs Perşembe günü İngiltere’de saat 6:00’da başlayacağı ve 31 Mayıs 23:59’a kadar teklif verilebileceği kaydedildi. Teklifler, Bybit’in NFT Marketplace’inde yapılabilir durumda.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir