Metaverse Haberleri

PSG, Metaverse dünyasına katılma kararı aldı

Google News Abone Ol

Asya pop müziği Mandopop süperstarı olan Jay Chou, PSG yıldızları Lionel Messi ve Neymar ile yeni bir NFT projesine ilişkin yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Buna ek olarak da 19 Haziran Pazar gününde, Fransız dev futbol kulübü Paris Saint Germain (PSG), mandopop süperstarı Jay Chou ile yeni bir metaverse sanat projesi başlattığını duyurdu.

PSG’den yeni Metaverse ve NFT projesi

Jay Chou, Instagram’da “NFT Drop Coming Soon” adlı yeni bir tanıtım videosu yayınladı. Tanıtım videosunda ayrıca PSG yıldızları Lionel Messi ve Neymar da gösterilmekte. Videoda Chou, Chou’nun benzersiz tasarım stilini PSG maskotuyla birleştiren bir sanat eseri örneğini sergiledi.

Jay Chou, “The Green Hornet” ve “Now You See Me 2″de başrol oynayan, Asya’nın en ünlü pop şarkıcılarından biridir. Ayrıca Spotify’da en çok dinlenen Asyalı sanatçılardan biri konumunda. Chou’nun popülaritesi o kadar büyük ki geçen ayki çevrimiçi konseri 100 milyondan fazla izlendi.

Bugün, Jay Chou sanat dünyasında kendisine bir isim yapmaya devam ediyor. Bazı ünlü koleksiyoncular da ünlü ismin sanat eserlerini övdü. Geçen yıl, Jay Chou beyaz eldiven koleksiyonunu Sotheby’s’de 10.7 milyon dolara satmıştı. Şimdiyse Metaverse için yeni bir sanat formunda PSG ile çalışmaya hazır durumda.

PSG, Mandopop yıldızıyla olan ortaklığının Asya’da genişlemelerine yardımcı olacağını umuyor. Buna benzer şekilde Chou da, PSG aracılığıyla Avrupa’daki varlığını genişletmek istiyor. Raporlara göre Chou, PSG Stadyumu’ndaki Parc des Princes’te bir konser düzenlemeyi planlıyor. Konuyla ilgili bir basın açıklamasına aşağıdakiler eklendi:

“Chou’nun hayırsever çabaları, büyük şirketlerinin ayak izlerini takip ediyor. Son yıllarda, yoksul çocuklara yardım etmek için çalışıyor. Chou, bu kez PSG ile birlikte, PSG Bağış Fonu aracılığıyla farkındalığı artırmak ve yoksul çocukları finanse etmek için kampanya yürütüyor. “

PSG taraftar token satışları artıyor

Fransız futbol kulübü Paris Saint Germain (PSG), bir süredir kripto para sektörü ve çevresinde faaliyetler göstermeye devam ediyor. Ayrıca kulüpte bulunan Messi ve Neymar gibi yıldız oyuncular da, fan token satışları elde edilmesine yardımcı oldu. Geçen hafta CoinSpeaker tarafından PSG token satışlarının toplamda 15.6 milyar dolara yükseldiğini duyurdu. Kripto alanındaki yavaşlamaya rağmen, PSG bu yıl iyi satış hacimleri kaydetti. Bu konuda son kilometre taşı Paris Saint Germain’i Juventus, Atletico Madrid, Manchester City, AC Milan, FC Barcelona, ​​​​ASRoma, Inter Milan, Valencia CF, Galatasaray ve Arsenal gibi diğer futbol kulüplerinin önüne koymakta.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir