Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriBlockchain HaberleriKriptoKripto Haberleri

Polygon ve Cere ağı, Web3 medya platformu DaVinci’yi başlatıyor!

Google News Abone Ol

Katman 2 ölçeklendirme çözümü Polygon (MATIC) ve merkezi olmayan bir veri bulutu platformu olan Cere Network veya DDC, DaVinci adlı ortak girişim Web3 medya platformunun lansmanını duyurdu. Belirtilen misyonları, fonlanamayan token (NFT) destekli varlıkları daha güvenli bir şekilde depolamak ve doğrulanabilir ve gerçekten merkezi olmayan veriler sağlamaktır.

DaVinci, hem merkezi olmayan veri aktarımlarını hem de değiştirilemez belirteç veya NFT değer aktarımlarını kolaylaştırmayı amaçlayan NFT destekli deneyimler için doğrudan bir içerikten para kazanma platformudur. Cere’nin DDC’sinden güç alan platform, akıllı sözleşmeler aracılığıyla NFT sahiplerine kişiselleştirilmiş içerik akışı sağlar. Ayrıca, özel içeriğe erişim sağlayan işlevsel NFT’leri basmak ve satmak için Polygon’da dağıtılan NFT madencilik platformu Cere Freeport’tan yararlanır.

Polygon‘un kurucu ortağı Sandeep Nailwal, yaptığı açıklamada, NFT‘lerin yetenekleri söz konusu olduğunda buzdağının sadece görünen kısmının keşfedildiğini paylaştı.

“Sanatçıların ve hayranların, ana akım tüketiciler için blok zincirin potansiyelinin daha fazlasını gerçekleştiren DaVinci aracılığıyla başarabilecekleri ve erişebilecekleri çok daha fazlası var. Sanatçılar ve markalar benzersiz içeriklerinden daha fazla gelir elde ederken, hayranlar daha iyi deneyimler elde ediyor ve varlıklarının güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlıyor.”

Şirkete göre, DaVinci’nin platformunun içerik oluşturuculara sunmayı umduğu bazı avantajlar, herhangi bir satıştan elde edilen telif ücretlerinin bir payının garantisi ve özel yeni içeriğin sürekli tesliminin bir yolu. Sanatçılar, içeriklerini NFT sahiplerine ve hayranlarına göre uyarlamak için izleyici araştırma ve analiz araçlarına da erişebilecek.

İlgili: Reddit ve Polygon 200 Milyon Dolarlık WEB 3.0 Projesi Başlattı

Polygon kısa süre önce, ölçeklendirme çözümlerini genişletmek amacıyla Sequoia Capital India tarafından yönetilen 450 milyon dolarlık bir finansman turunu kapattı. Ek olarak, Polygon, DeFi ödünç verme platformu Aave tarafından oluşturulan bir Web3 sosyal medya protokolünü başlatmak için seçilen zincirdi.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir