Teknik Analiz

Polygon (MATIC) teknik analiz: Bu seviyelere dikkat!

Google News Abone Ol

Polygon, DeFi.org ve layer-3 altyapı şirketi Orbs ile ortaklaşa olacak şekilde, bugün DeFi ekosistemindeki bir başvuru havuzundan hızlandırıcı programına dört finalist seçtiğini duyurdu. Bu haberle birlikte sektördeki yeni projelerin desteklenmesi hedeflenirken MATIC token için de yeni hedefler belirlenmiş durumda.

Kazananlar, Ithil, Prophet, CURL ve reBaked oldu!

Ethereum’un en büyük destekleyicilerinden biri olan Polygon, DeFi Hızlandırıcı Programı için birden fazla uygulamadan dört katılımcı seçtiğini duyurdu. Program sayesinde, seçilen projelere finansman fırsatları, mentorluk ve pazar payı sağlayacağı belirtiliyor.

Programın kazananları olan Ithil, Prophet, CURL ve reBaked için Polygon ekosisteminin bir parçası olmak veya Orbs altyapısını kullanmak zorunlu tutulacak. Dört proje, DeFi.org da dahil olmak üzere çeşitli platformlarda lansman sırasında bir likidite desteği alacak. Polygon’da L1/L2 ve Orbs’daki L3 kombinasyonunun, yeni ve yenilikçi uygulamaların geliştirilmesi için heyecan verici fırsatlar sunacağı belirtildi.

Ithil, kullanıcılara ödünç alınan fonlarla belirli protokollere erişim sağlayan yeni bir DeFi protokolü olarak karşımıza çıkıyor. Proje, kullanıcılara ve protokollere izin veren modüler yapısıyla dikkat çekmekte. Prophet ise, kullanıcıların ticaret yapabileceği ve otomatik ticaret stratejilerini tercih edebileceği bir pazaryeri platformu olarak karşımıza çıkmakta.

CURL, L2 ağlarında likiditeyi yoğunlaştıran bir protokoldür. reBaked, DAO ve Web 3.0 ekosistemleri için kaynaklarını daha iyi dağıtmak ve yönetmek için bir dizi yönetim ve operasyon araçları sunmakta. Ayrıca ekosistemde değer yaratmaya odaklandığını da belirtiyor.

MATIC 1 doları hedefliyor

Analistler, MATIC fiyatının 1 dolarlık hedefine ulaşma yolunda olduğuna inanıyor. MATIC için 0,48 ila 0,54 dolar arasındaki bölgeye bir hareket, yükseliş tezini geçersiz kılabilir. Buna ek olarak MATIC’in fiyatı, önceki fiyat artışlarına paralel olarak trend hedeflerinin üzerine çıkmaya çalışıyor. Ancak kripto para piyasalarındaki olumsuz havalar nedeniyle bugün kayda değer bir düşüş yaşamaktan kaçamadı.

polygon matic teknik analiz

MATIC fiyatına baktığımızda 0,60 seviyelerine kısa vadede bir düşüş olası görünüyor ve bu durumun devam etmesi 0,54 dolara olan bir düşüşe yol açabilir. Ancak daha pozitif bir senaryoda MATIC fiyatı 1 dolara olan koşusu için halen güçlü. Boğaların son düzeltmelerden en az şekilde yara alması ve fiyatları tekrardan 1 dolara doğru sürüklemesi bu hafta sonlarına kadar mümkün olabilir.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir