Altcoin HaberleriKriptoKripto Haberleri

Polygon bir ZK projesi daha satın aldı!

Google News Abone Ol

Perşembe günü yapılan basın açıklamasına göre, Polygon, MATIC tokenlerinde ödenen 400 milyon dolar karşılığında Mir’i satın almak için bir anlaşma imzaladı. Satın alma, Polygon’un ZK tabanlı projeleri satın almaya adanmış 1 milyar dolarlık hazine fonundan yapıldı.

Bu, Polygon’un ZK ile ilgili üçüncü satın alımıdır. Ekip, Ağustos ayında EVM uyumlu bir ZK toplama hizmeti olan Hermez’i 200 milyon dolara satın aldı. Bu anlaşmayı, Kasım ayında bir ZK-STARK toplaması olan Miden’in satın alınması izledi.

“ZK günü” adlı sanal bir etkinlikte, Polygon’un kurucu ortakları, ekibin ZK kriptografisini “Ethereum’u ölçeklendirmek için en umut verici çözüm” olarak gördüğünü açıkladı.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir