Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriKriptoKripto HaberleriNFT Haberleri

NFT Investments PLC, Pluto Digital’i Satın Almaktan Vazgeçti!

Google News Abone Ol

NFT’ler alanında faaliyet gösteren şirketlere yatırım yapan İngiltere merkezli bir blok zinciri şirketi olan NFT Investments PLC, artık 96 milyon sterlinlik Pluto Digital’i satın alma peşinde koşmayacağını açıkladı. NFT Investments, anlaşmayı iptal etme nedenlerini doğrudan belirtmese de şunları yazdı:

“Şirket, cazip değerlemelere yatırım yaparak blok zinciri ve dijital varlık sektörlerindeki son piyasa düzeltmesinden yararlanmak için iyi bir konumda.”

Ocak ayında NFT Investments, DeFi alanında altyapı oluşturan Pluto Digital’i NFT hisselerinin yeni ihracı yoluyla satın almak için bağlayıcı olmayan bir niyet mektubu imzaladı. Bu yılın Kasım ayından Mart ayına kadar, blok zinciri endüstrisi bir ay boyunca süren bir ayı piyasasına tanık oldu. Dijital tokenlerin toplam piyasa değerini tüm zamanların en yüksek seviyelerinin %40 altına gönderdi.

Bununla birlikte, tüm kripto meraklıları, büyük resmin satışlarının sona erdiğine ikna olmuş değil. Bazıları, ABD Hazine “yield earn” eğrisinin tersine çevrilmesine, ufukta bir durgunluğun yaklaştığının bir sinyali olarak işaret ediyor. 1950’lerden bu yana, yield earn eğrisi her ABD durgunluğundan önce tersine döndü. Bu en son Ağustos 2019’da meydana geldiğinde COVID-19 pandemisinin ortaya çıkması nedeniyle kripto para piyasasında tam bir bozguna yol açmıştı.

Ayrıca: Blockstream ve Block Inc, Tesla Energy Ürünü Megapack ile Bitcoin Madencilik Tesisi İnşa Edecek

Yine de, NFT Investments’ın yönetim kurulu başkanı Jonathan Bixby, blockchain endüstrisi hakkında olumlu bir bakış açısı paylaştı:

“NFT sektörü güçlü bir büyüme göstermeye devam ediyor. Değişken piyasa koşullarına rağmen, yüksek büyüme potansiyeline sahip ve blok zinciri sektörüne etki edecek donanıma sahip yedi şirketten hisse aldık. Geçen Kasım ayında Pioneer Media Holdings Inc. tarafından devralınması nedeniyle %349 kazanç sağlayan Kodoku Studios yatırımından önemli kazançlar elde etti.”

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir