Ekonomik TakvimKriptoKripto Haberleri
Trend

Piyasa Değeri Açısından Dünyanın En Büyük Bankası JPMorgan’da Şok İstifa!

Piyasa Değeri Açısından Dünyanın En Büyük Bankası JPMorgan’da Önemli Bir Koltuk Boşa Çıktı.

Google News Abone Ol

JPMorgan’ın Blockchain Şefi Christine Moy Belirtilmemiş Yeni Fırsat için Ayrıldı

Christine Moy’un gönderisi ayrıntılar hakkında kısaydı, ancak “başaracağız” imzası gelecekteki kripto planlarına işaret etti.

christine moy 8685crop

JPMorgan’ın Kripto Alanında En İleri Düzey Yöneticilerinden Biri Olan Christine Moy Bankadan Ayrılıyor

Salı günü LinkedIn’de yayınlanan bir gönderide Moy, Wall Street megabankındaki başarılarını sıraladı. Daha sonra ne yapacağını söylemedi ama “#wgmi” ile imza attı. (“başaracağız” meme’inin kripto kısaltması)

“Bir sonraki dünya kurma macerama gelince, lütfen bizi izlemeye devam edin” diye yazdı. “Sırada olanı sizinle paylaşmaktan çok heyecanlıyım!”

JPMorgan’da genel müdür ve Liink ödeme platformunun küresel başkanı olan Moy, neredeyse yirmi yıldır bankada çalışıyordu. Son zamanlarda JPMorgan’da kripto ve metaverse başkanlığına getirildi ve bankanın Ethereum tabanlı Decentraland’a cesurca ulaşmasının arkasındaydı.

kapak 114528

Moy, JPMorgan’ın Kripto Alanına Yönelmesinde Öncü İsimler Arasındaydı

Erkek egemen kripto dünyasında öncü bir kadın olan Moy, izin verilen bir Ethereum sürümü kullanılarak oluşturulan dijital varlıklara ve blok zincirine odaklanan bir iş birimi olan JPMorgan tarafından Onyx’i kurdu. Ayrıca JPMorgan’ın Coinbase ve Gemini dahil olmak üzere kripto şirketlerini bankaya yatırması için erken bir savunucuydu.

images 10

JPMorgan’ın İlk NFT’lerini de Christine Moy Yayınlamıştı

Moy için uzun bir başarı listesi arasında öne çıkan diğer şeyler, JPMorgan’ın ilk Kripto Ekonomi Forumu’nu organize etmek ve bankanın ilk NFT’lerini yayınlamaktı.

Kaynaklar, Moy’a hem kripto yerel firmalarında hem de kurumsal şirketlerde en iyi işlerin teklif edildiğini söylüyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir