Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriEditörün SeçimiKriptoKripto HaberleriNFT Haberleri

Pixar NFT drop, lansmanından kısa bir süre sonra VeVe’de satılıyor!

Google News Abone Ol

Dijital koleksiyon pazarı Veve’de lansmanından sonraki 24 saat içinde, kripto meraklıları Disney Pixar Pals’ın NFT’leri koleksiyonunun 54.995 parçasının tamamını satın aldı. İndirim; Sheriff Woody, Mike Wazowski, Lightning McQueen, The House from Up ve Edna Mode gibi Pixar Animation Studios tarafından yaratılan ikonik karakterlerden ve anlardan oluşuyordu. Kullanıcılar NFT’lerini kör bir kutudan satın aldılar, yani serinin bir parçası olarak rastgele bir koleksiyon alacaklar ve ödeme yapılana kadar hangisinin tahsil edilebileceğini bilemeyecekler.

disney

3,3 Milyon Dolarlık Koleksiyon!

Her Pixar NFT için liste fiyatı 60 mücevher (60 $) idi. Satılan koleksiyonun listelenen mücevher fiyatlarıyla çarpılmasıyla, NFT koleksiyonunun 3,3 milyon dolar eşdeğeri getirdiği tahmin ediliyor. Yayınlandığı tarihte, Pixar düşüşündeki öğeler ikincil piyasada 350 mücevhere kadar satılıyor. VeVe’deki NFT’ler şu anda GoChain’de basılıyor. Geliştiricileri, blok zincirinin hızlı, çevre dostu ve Ethereum (ETH) ile %100 uyumlu olduğunu iddia ediyor.

İlgili: Bu NFT’ler ‘Spordaki Dijital Varlıkların Geleceği’ Olarak Adlandırıyor!

Mücevherler, VeVe’nin dijital varlıklar için ABD doları ile 1:1 temelinde değiştirilebilen uygulama içi tokenleridir. Bununla birlikte, mücevherleri fiat’a geri dönüştürme yeteneği hala test aşamasındadır. Bunun nedeni, VeVe’nin ana şirketi ECOMI tarafından oluşturulan OMI tokenlerini tutmakla ilgili bir teşvikin mevcut olmasıdır.

Bir NFT satın almak için değerli taşlar kullanıldığında, dijital tahsilat kullanıcının hesabına aktarılırken, OMI’nin eşdeğer değerinin %100’ü token kaynağından yakılır. Buna uygun olarak, OMI değerli taşlara dönüştürülebilir, ancak bunun tersi, eskinin fiyatını azaltabileceği spekülasyonları nedeniyle değil.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir