Kripto

Pethereum Nedir? Yeni SHIBA Geliyor Mu? Private Sale’a Nasıl Katılınır?

Sağlam bir ekip ve danışman kadrosuna sahip olan Pethereum kendini diğer projelerden bazı konularda ayırıyor. İleride adını sıklıkla duyabileceğimiz projelerden biri olan Pethereum private sale'i şuan devam etmektedir.

Google News Abone Ol

 Pethereum Nedir?

Loop Games çalışanlarının kurduğu Pethereum, giriş ücreti olmayan bir Play-to-Earn metaverse projesidir. Oyuncular, mobil cihazlarında oyun oynayarak 13 milyardan fazla benzersiz evcil hayvan toplayabilirler. Oyunda toplanan her evcil hayvan aynı zamanda blok zincirinde bir NFT’dir. PETH token sahipleri Pethereum ile ilgili kritik konularda oy kullanabilirler. Metaverse’in ana amacı, en nadir evcil hayvanı elde etmektir. Bu nedenle oyuncular oyun oynayarak yumurta toplamaya çalışırlar. Bu yumurtalar, en nadir olanı bulana kadar yeni evcil hayvanlara sahip olmalarını sağlar.
Her oyuncuya Pethereum metaverse’e girdiklerinde bir evcil hayvan verilir. Oyuncular, oyunlardan kazandıkları Pethereum Kristalleri ile yumurtadan çıkarak yeni petlere sahip olmalarını sağlayan yumurtalara sahip olabiliyorlar. Detaylı bilgiyi Oyunlar bölümünde bulabilirsiniz.
Pethereum metaverse’de düzenlenen tamamen ücretsiz turnuvalar, oyuncuların birbirleriyle rekabet etmesine izin verir. Turnuvaların galipleri, Pethereum meta veri tabanının yönetim belirteci olan $PETH ile ödüllendirilir.

peth

 

Nasıl Gelir Elde Edilir?

Pethereum’da gelir elde etmenin 3 yolu vardır.
1- Oyundaki çeşitli nadirlik seviyelerindeki petler, NFT formatında değere sahiptir ve pazarda takas edilebilir.
2- Oyun turnuvalarını kazanan oyuncular $PETH kazanır.
3- Oyuncular NFT’lerini stake edebilirler

pert

Pethereum’un Diğer Projelerden Farkı Nedir?

1- Oyuncular NFT’lerini stake edebilirler.
2- Diğer birçok kazan-kazan oyununun aksine, Pethereum oyunları ücretsiz oynanmaktadır; giriş bariyeri/ücreti yoktur.
3-Petereum’un ekonomisi yeni girenlere veya NFT işlemlerine bağlı değildir. Bunlar olmadan bile oyun, reklam gelirleri ve oyun içi satın alımlarla ekonomisini devam ettirebilir.

Token Dağılımı

Pethereum, güçlü bir oyun içi ekonomi modeli ile sürdürülebilir bir ekosistem yaratmayı hedefliyor. Pethereum metaverse’de evcil hayvanlarıyla keyifli vakit geçiren oyuncular da gelir elde edebiliyor. Benzer şekilde, $PETH sahipleri, Pethereum metaverse’nin artan popülaritesi ile kazanılan gelirlerini artırabilir.
Screen Shot 2022 02 06 at 16.19.41

Ekip ve Danışmanlar

 

Projenin ekibini Türkiye’nin ilk milyar dolarlık girişimi olan Peak Games çalışanları tarafından kurulan Loop Games oluşturmaktadır. Loop Games, Match3D ve MatchTile 3D gibi birçok hit oyun üretmiş ve oyun sektöründe uzun yıllar çalışmış deneyimli bir ekibe sahiptir. Bu deneyimli ekiple, Pethereum metaverse’ü her geçen gün sağlam adımlarla geliştirmeye devam ediyor.

Danışmanlar arasında da çok önemli isimler bulunmaktadır. Kripto parayla ilgilenen kişilerin çoğunun adını duyduğu Efe Bulduk bunlardan biridir. Diğer danışmanlar ise Shannon Low (Google – Partnerships Direktörü), Levent Polater (Google – Oyun Lideri), Sezer Değirmenbaşı (Tiktok – Oyun Partnerships Başkanı), Erdem Hacıpaşaoğlu (Clemta – Lider Hukuk Görevlisi)’dir

Screen Shot 2022 02 06 at 16.47.23

Pethereum Private Sale Nasıl Katılınır?

Pethereum projesi şuanda private sale gerçekleştirmektedir. Bu satışa katılmak için yerine getirilmesi gereken bazı şartlar vardır. Bunlar twitter hesabını takip etmek, retweetlemek, Discord ve telegram kanallarına katılmak , BEP20 adresi girmektir. Bu görevleri yaptıktan sonra çekiliş ya da herhangi başka bir şey olmaksızın 10 dolarlık kesin alım hakkı alınılabilmektedir.
Bu linkten katılım yapabilirsiniz: wn.nr/47XHDf 

Projenin Sosyal Medya Hesapları

👉Medium

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir