Altcoin Haberleri

Papa Johns, Tezos Blockchain Üzerinden Basılan NFT’ler Veriyor!

4 Mart'ta yapılan bir duyuru, Amerikan pizza restoranı zinciri Papa Johns'un çevre dostu, yüksek hızlı Tezos blok zincirinde basılmış ücretsiz NFT'leri dağıttığını doğruluyor.

Google News Abone Ol

Papa Johns, Tezos Ağına Sahip NFT’ler Verecek

Bugün yapılan bir duyuruda, önde gelen ABD merkezli pizza restoran zinciri Papa Johns, enerji tasarruflu Tezos blok zincirinde basılmış, NFT’ler dağıttığını belirtti.

‘Hot Bag Giveaway’ olarak adlandırılan girişim, herkesin ücretsiz olarak kullanılabileceği koleksiyonluk ve sıcak çanta tasarımıyla metaverse modasından bir dilim almasına izin veriyor.

Papa Johns, temiz Tezos blok zincirinde basılmış dokuz modaya uygun ve tahsil edilebilir NFT Sıcak Torbayı tanıttı. Özellikle, bu NFT’ler sadece birkaç tıklama ile ücretsiz olarak güvence altına alınabilir.

Unknown

NFT Hot Bag’inizi Nasıl Güvende Tutabilirsiniz?

Duyuru, bir NFT’yi güvence altına almak için izlenmesi gereken üç temel adımı vurgulamaktadır.

İlk adım, bir Tezos cüzdanını indirmek ve kurmaktır. En popüler Tezos cüzdanlarından bazıları Kukai ve Temple’dır. Bir sonraki adım, istediğiniz NFT Sıcak Torbayı seçmek ve üzerine tıklamaktır. Seçildikten sonra, NFT Hot Bag, Papa Johns’un pizza teslim etmesiyle aynı sürede kullanıcının cüzdanına teslim edilecek.

Promosyona katılmak için kullanıcıların 18 yaşından büyük olması gerektiğini belirtmekte fayda var.

 İlginizi Çekebilir: Sandbox, World Of Women İle Ortaklık Kuruyor!

Ek olarak, NFT Hot Bag koleksiyonu, Ash Sketch’in gerçek hayatta kazanılabilecek bir ‘Papa 1984’ sarı çantasını içerir.

Deneyimsiz olanlar için Ash Sketch, Londra merkezli bir sanatçı, illüstratör ve tasarımcıdır. Ash deneysel çalışmalarıyla tanınır ve Birleşik Krallık’taki reklam panolarında kullandı ve yaşam tarzı ve trend dergilerinde yer aldı.

Papa 1984 sarı çantasına geri dönen Papa Johns, rastgele bir NFT Hot Bag sahibini seçecek ve Tezos cüzdanına kazanan bir bilet bırakacak. Yarışmanın kazananı 14 Nisan 2022’de açıklanacak.

Yakın zamanda Tezos, spor için önde gelen abonelik video akışı hizmeti FloSports’un Resmi Blockchain’i oldu.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir