KriptoKripto HaberleriNedir ?

PancakeSwap’e Nasıl Bağlanılır?

Google News Abone Ol

Merhaba, bugün sizlere nasıl PancakeSwap‘e bağlanılır? Bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Öncelikle başka cüzdanlar üzerinden PancakeSwap’e bağlanabiliyoruz fakat bu anlatımda biz Binance Wallet kullandık. Aynı yöntemleri kullanarak diğer cüzdanlardan da bağlanabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

1-) İlk adım olarak Google Chrome Web Store’a gelip arama yerine Binance Wallet yazıp işaretlediğim uygulamayı ekliyoruz.

paint1  

2-)Daha sonrasında aşağıdaki adımları izleyip cüzdanımızı kuruyoruz. Cüzdan kurulumu hakkında daha detaylı bilgiler için buraya tıklayabilirsiniz.

paint5 paint6 paint7

 

3-) Cüzdanımızı kurduktan sonra siteye bağlamak için aşağıdaki adımları izleyelim.

paint3 paint4

 

4-) Yukarıdaki işlemleri yaptıktan sonra Bağlantı Talebi pop-up olarak karşınıza çıkacak. Bağlantı talebini kabul ettikten sonra PancakeSwap’e cüzdanınızı bağlamış olacaksınız.

 

paint8 Adsiz 1

 

 

 

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir