KriptoKripto HaberleriNFT Haberleri

OpenSea, Dharma Labs’ı ve yeni bir CTO’yu satın aldı!

Google News Abone Ol

OpenSea Salı günü, açıklanmayan bir miktar için bir kripto para ödünç verme platformu ve dijital cüzdan olan Dharma Labs’ı satın aldığını duyurdu. Açıklamaya göre, Dharma Labs etkin bir şekilde kapanacak ve kurucu ortakları Nadav Hollander ve Brendan Forster sırasıyla OpenSea’nin yeni teknoloji baş sorumlusu ve strateji başkanı olacaklar.

OpenSea, bu satın almanın ürün geliştirmeyi ölçeklendirme, ekibini büyütme, güvenlik ve güvenilirlik çabalarını genişletme ve NFT ve Web3 ekosistemine yatırım yapma misyonunu gerçekleştirmeye yardımcı olacağını iddia etti.

OpenSea’nin kurucu ortağı ve CEO’su Devin Finzer, pazar yeri ile Dharma Labs arasındaki “birliğin” “OpenSea’de NFT satın alma, basma ve satma deneyimini önemli ölçüde geliştirmemize yardımcı olacağına” inanıyor.

İki şirketin, “NFT’lerin önümüzdeki yıllarda kriptonun benimsenmesinin kültürel odak noktası olacağına dair bir vizyonu paylaştığını ve bu vizyon ancak NFT’leri kullanmak ortalama bir kişi için kolay ve keyifli hale gelirse gerçekleştirilebilir” diye ekledi.

OpenSea’nin yeni baş teknoloji sorumlusu olarak Hollander’ın uzmanlığını, ürünlerinin teknik güvenilirliğini ve çalışma süresini iyileştirmek ve ayrıca sadık topluluk üyelerini ödüllendiren Web3’e özgü mekanizmalar oluşturmak için kullanması bekleniyor.

Dharma Labs’tan yapılan açıklamaya göre, Dharma Akıllı Cüzdanı 30 gün içinde devre dışı bırakılacak. Bu nedenle, kullanıcılarını 18 Şubat 2022’den önce fonlarını geri çekmeye veya satmaya çağırıyor ve bunun için herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmayacaklarını açıklıyor.

Ek olarak, OpenSea kısa süre önce, yatırım çabalarını yönlendirecek ve NFT ve Web3 ekosisteminin karşı karşıya olduğu güvenlik ve emniyet sorunlarının üstesinden gelecek özel bir NFT Güvenlik Grubunun kurulduğunu duyurdu. Kurucu ortak ve şu anki baş teknoloji sorumlusu Alex Atallah, grubun gelişimini denetleme rolünü üstlenecek.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir