Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriBlockchain HaberleriEthereum HaberleriKriptoKripto HaberleriNFT Haberleri

Dubai’de Açılacak Olan Okul Ödemeleri Bitcoin ve Ethereum Olarak Kabul Edecek!

Google News Abone Ol

Arabian Business’a göre Dubai’de bulunan Citizens School, Bitcoin (BTC) veya Ethereum (ETH) olarak öğrenim ödemelerini kabul edecek. Dijital varlıkları kullanarak yapılan ödemeler, anonim bir işleme platformu aracılığıyla kolaylaştırılacak ve otomatik olarak Birleşik Arap Emirlikleri Dirhemine (AED) dönüştürülecek. Citizens School’un kurucusu olan Adil Alzarooni şunları belirtti:

“BAE’nin dijital ekonomisine ulaşmada genç nesillerin oynayacağı rolü arttırmayı dört gözle bekliyoruz. Daha fazla insan dijitalleşme çağını kucaklayınca bugünün çocukları yarının girişimcileri ve yatırımcıları olacak.”

Citizens School CEO’su Hisham Hodroge şunları ekledi:

“Kripto para birimleri aracılığıyla öğrenim ücretlerini ödeme hizmetinin getirilmesi, başka bir ödeme seçeneği sunmanın ötesine geçecek. Bu, Citizens School’un amaçladığı bir teknoloji olan blok zinciri uygulamalarına daha fazla ilgi göstermenin bir yolu olacak.”

Okulun bu yılın Eylül ayında açılması planlanıyır. Okul, Dubai’nin kalbinde yer alıyor ve uluslararası bir okul olarak yapılandırılmış gibi görünüyor. 3 ila 11 yaş arası öğrencilere açık olab Citizens School; web sitesinde ulaşım, KDV, okul öğle yemekleri, öğrenim için zorunlu bir iPad, alan gezileri, ders dışı etkinlikler hariç öğrenim ücretini yıllık 45.000 AED ila 65.000 AED (180.000 ila 260.000 Türk Lirası) olarak listeleniyor.

Ayrıca: WisdomTree, Kripto Ürünlerini Avrupa’da Genişletmeye Devam Ediyor! Üç Yeni ETP Piyasaya Sürdü!

BAE, artan sayıda kripto dostu düzenlemeleri ile Orta Doğu’da dijital varlık savunucusu haline geldi. Hem Binance hem de FTX yakın zamanda Dubai’de operasyonel lisanslarını aldı. Abu Dabi’deki düzenleyiciler, NFT’lerin ticareti için taslak önerilerde bulunuyorlar.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir