Altcoin Haberleri
Trend

NFTmall, Pandora Protokolü ile Stratejik Ortaklığını Duyurdu!

NFTmall, Pandora Protokolü ile stratejik bir ortaklığa girdiğini duyurmak için bir blog yazısı yayınladı. Stratejik ortaklıklarının her iki platformun kullanıcı tabanına fayda sağlaması bekleniyor. Bu ortaklık sayesinde NFTmall, gerçek dünya varlıklarını NFT'lere dönüştürebilecek.

Google News Abone Ol

Pandora ve NFTmall Nedir?

Pandora, gerçek dünya varlıklarının NFT’ler aracılığıyla ticaretini sağlayan bir platformdur. Şu anda, önceden var olan blok zinciri teknolojisinin üzerine bir orta katman olan Pandora protokolünü inşa etmek istiyor.

Dünyanın herhangi bir yerinden kullanıcılar, gerçek dünyadaki bir varlığı NFT’ye dönüştürdükten sonra, en sevdikleri NFT’leri takas edebilecektir.

NFTmall, sanatçılara özel bir platformdur. Becerilerini üretmelerini ve kullanıcılara sergilemelerini sağlar. Genellikle çok standartlı ve çok zincirli bir NFT platformu olarak tanımlanan bu platform, sanatçıların teşvikler kazanmasına izin vermek için üçüncü bir tarafın müdahalesini ortadan kaldırır.

Ayrıca koleksiyoncuları ve bağlı kuruluşların kazanırken eğlenmelerini sağlar.

pandora

NFTmall x Pandora Protokolü

Stratejik ortaklık, NFTmall tarafından resmi bir blog yazısı aracılığıyla duyuruldu. Şartlar Pandora finansmanı ve Pandora Express’i kapsar.

NFTmall’ın Pandora Protokolleri ile olan stratejik ortaklığı, NFTmall’ın listelenen NFT’leri endekslemek için halihazırda mevcut olan Pandora Protokolü API’sinden yararlanmasına izin verecektir.

Bu, her iki platformun kullanıcılarına, NFT koleksiyonunlarına daha geniş erişim sağlarlar. Ayrıca, NFT’nin fiyatını da tahmin edebilecekler. Kullanıcıların fiyatları tahmin etmek için yalnızca Pandora’nın kontrol panelini ziyaret etmesi gerekecek.

nftm

Ortaklığın NFTmall’e Katkıları

NFTmall’ın tüm NFT’leri artık doğrudan Pandora Protokolü panosunda listelenecek. Bu, kullanıcıların NFTmall ekosistemine ilginç  NFT’leri getirirken, en sevdikleri benzeri olmayan  NFT’leri de anında takas etmelerini sağlayacaktır.

NFTmall, Pandora Protokolü ile stratejik ortaklıktan büyük ölçüde yararlanmaktadır. Platform artık gerçek dünyadaki herhangi bir varlığı NFT biçiminde belirtebilir.

Pandora Protokolünün  mekanizması, likidite / NFT oranı sorununu çözecektir. Piyasa, uzun süredir, NFT sayısı ile likidite mevcudiyeti arasındaki dengesizlik sorunuyla karşı karşıya.

Stratejik ortaklık yürürlüğe girdiğinde, NFT’lerin sayısı artık likidite mevcudiyetinden daha ağır basmayacaktır.

İlginizi Çekebilir: New York’ta Artık Solana NFT’leri Satan Bir Otomat Var!

NFTmall’ın CEO’su MD Rakib Ahamed, Pandora Protokolünü akıllı bir proje olarak nitelendirdi. NFTmall’ ile güçlerini birleştirmekten ve NFT veri altyapısını Pandora ile entegre etmekten mutluluk duyduğunu da sözlerine ekledi.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir