Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriKriptoKripto HaberleriNFT Haberleri

NFT ve DeFi ile 2 yılda Zengin Oldu!

Google News Abone Ol

Gentry, Teksaslı eski bir USAA ipotek sigortacısı, kripto para ekosisteminin nesiller boyu süren yoksulluk lanetinin üstesinden gelmek için bir mücadele şansı sunduğuna inanıyor.

Gentry, namı diğer MsCryptoMom, 2020’nin başlarındaki ilk yatırımları “kripto tarafından sunulan emsalsiz fırsatları” doğruladığından, tam zamanlı bir kripto kariyerine devam etmek için bankacı olarak on yıllık işini bıraktı. Şu anda, merkeziyetsiz finans (DeFi) ve NFT projelerine danışmanlık yapan ve her ay 20’ye yakın ether (ETH) üreten Gentry Media Productions’ı yönetiyor.,

Gentry: Birçok Kez Pes Etmiştim!

Gentry, kriptoyu ilk satın aldığı anı hatırladı:

“Covidden ötürü kapanma sırasında 2020’nin başlarındaydı. Coinbase’de Bitcoin, Ethereum ve Link satın aldım. Başladığımda, neredeyse birçok kez pes ettim. Ben sadece başkalarının kriptoya girmek için daha akıcı bir yolu olmasına yardımcı olmak istiyorum.”

Gentry bu erken yatırımla , zamanını DeFi hakkında bilgi edinmeye adadı ve bu da sonunda onu altcoinlere yatırım yapmaya yönlendirdi. Kriptoya yönelik büyük öğrenme eğrisini kabul eden girişimci, web sitesi aracılığıyla eğitim içeriği sağlıyor ve şunları ekliyor:

“Ayrıca, halkı bu alanda yönlendirmek için ve iyi NFT projeleri veya DeFi tokenleri ararken dikkat edilmesi gerekenler konusunda eğitmek için seminerlere ev sahipliği yapıyorum.”

Gentry’nin küçük kızı ve iş ortağı Imani, arkadaş çevresinde kriptoya artan ilgiden bahsetti. dedi ki:

“Benim için izlemesi ilginç olan bir trend, trendleri takip eden insanlardı – her biri kendi projelerini ve koleksiyonunu yapıyor çünkü sonuçlarının ne olduğu görmüşlerdi.”

Birçokları için sürpriz olabilecek olan şey, Gentry’nin bir B Planı’na değil, spor bahislerine adanmış bir DeFi platformu olan Bundlesbets’in yeni sahibi olarak kariyerine yeniden başlamayı taahhüt etmeden önce yalnızca ailesinin manevi desteğine sahip olmasıydı. “Kocam ve kızlarım beni hayallerimin peşinden gitmem için cesaretlendirdi ve yaptığım için mutluyum” diye ekledi.

“Kimsenin geride kalmasını istemiyorum.” Gentry, topluma geri vererek, dünya çapında nesiller boyu süren yoksulluğun lanetlerini kırmayı hızlandırmaya yardımcı olmayı amaçlıyor. Bu yıl, memleketi Kenya’yı ziyaret etmeyi ve kar amacı gütmeyen kuruluşu Educate a Child’ı “bu yeni varlık sınıfı ve blok zinciri teknolojisinin sağladığı fırsatlar hakkında bilgi ile” donatmayı planlıyor.

“Dolandırılmamak için Kriptonun Kötü Yanını Anlamak Gerekiyor”

Gentry, davayı takip etmek isteyenler için, konuya girmeden önce bu alanı araştırmalarını tavsiye ediyor. Ona göre, dolandırılmamak için kriptonun kötü yanını anlamak gerekiyor, bu da yeni yatırımcılar için en önemli endişe:

“Kriptoya yatırım yapmak söz konusu olduğunda, finansal özgürlük kazanma fırsatı, birkaç eğitici kripto YouTube videosunu izlemenin veya bu konuda bir kitap okumanın maliyetine değer.”

19 yaşındaki Imani, kriptonun geleceğin gerçekliği olacağına inanıyor. Genç nesle hitap ederek sözlerini şöyle tamamladı:

“Blockchain teknolojisi ve kripto para birimleri, şu anda merkezi finans ve fiat para hakkında düşündüğümüz şekilde büyük bir paradigma değişikliği gerektirecek yıkıcı teknolojiler olduğundan, öğrenmek ve alana dahil olmak için zaman ayırın ve hatta ailenize, kardeşlerinize ve diğerlerine öğretin. ”

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir