NFT HaberleriKripto Haberleri

Popüler NFT koleksiyonlarında taban fiyatında inanılmaz düşüş! NFT sezonu bitti mi?

Google News Abone Ol

Kriptodaki düşüşlerden NFT koleksiyonları da etkilendi. Popüler olan NFT koleksiyonlarının taban fiyatlarında %50’ye yaklaşan düşüşler görüldü. CryptoPunks, Azuki, Bored Ape Yacht Club bu düşüşlere örnek gösterilebilecek NFT koleksiyonları.

CryptoPunks

crypto punks floor price

NFT piyasasındaki dalgaların başlangıç noktası olarak degerlendirilebilecek bir koleksiyon olan CryptoPunks taban fiyatı 51.9 Ethereum. Büyük kurumsal şirketlerin de sahip olduğu bu koleksiyon parçaları geçen ay 69.9 ETH taban fiyatından işlem görüyordu.

CryptoPunks hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için alttaki içeriğimize göz atabilirsiniz:

CryptoPunks Nedir? Bu Kadar Pahalı Olmasının Nedenleri Nelerdir?

Bored Ape Yacht Club

Bored Ape Yacht Club (BAYC) toplam 10 bin adet NFT koleksiyonu içeren Ethereum tabanlı koleksiyondur. Bored Ape NFT’si Yuga Labs tarafından oluşturulmuş olup sahiplerine farklı avantajlar sunmaktadır.

BAYC koleksiyonunun taban fiyatı 1 Mayıs tarihinden bu yana yaklaşık %61 düşüş yaşadı. Şu anki taban fiyatı 95.5 ETH. Ünlü isimlerin tercih ettiği bu koleksiyondaki büyük düşüş sahiplerini korkutuyor.

bored ape yacht taban fiyati

Bored Ape Yacht Club hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için alttaki içeriğimize göz atabilirsiniz.

Bored Ape Yacht Club (BAYC) Nedir? Nasıl Bu Kadar Popüler Olabilmiştir?

AZUKI

Azuki, Los Angeles merkezli bir sanatçı grubu tarafından 12 Ocak 2022’de yayınlanan 10000 parçalık bir NFT koleksiyonudur. Dünya çapında büyük merak uyandıran koleksiyon anime temalı bir çizime dayalı benzersiz özelliklere sahip.

Ancak bu kadar büyük meraktan sonraki büyük düşüşü sahiplerinin kafasında büyük soru işaretleri bırakıyor.

30.49 Ethereum’dan  7.7 Ethereum’a düşüş gerçekleştirdikten sonra şu anki taban fiyatı 12.79 ETH.

azuki taban fiyatı

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir