NFT Haberleri

Netflix, Stranger Things NFT koleksiyonunu duyurdu

Google News Abone Ol

Popüler dizi, film ve belgesel platformu Netflix, Stranger Things NFT koleksiyon serisini üretmek için Candy Digital ile işbirliği yaptığını duyurdu. İlk koleksiyon 14 Temmuz Perşembe günü çıkacak ve Netflix orijinal dizisinin dördüncü sezonundan 17 farklı karakter içerecek.

Stranger Things NFT oluyor

İlk sürümde, Eleven, Dustin ve Max gibi hayranların favorilerini içeren toplam 11.111 NFT ürünü mevcut olacak. Tüm karakterlerden Eleven, mevcut toplam 223 NFT ile en sınırlı ve nadir olan paya sahip durumda. Dijital koleksiyon sanatı kompozisyonu, dinamik bir poster tarzı sanat eseri şeklinde çıkacak. İlgilenen koleksiyoncular NFT’leri yarından itibaren başlayacak ve 21 Temmuz Salı gününe kadar sürecek süreçte netflix.candy.com üzerinden alabilirler.

Geçen hafta Candy, Adam Bomb Squad, RTFKT, Doodles ve daha fazlası gibi belirli NFT topluluklarının üyelerinin anında erken erişim elde etmek için girebileceği bir Premint çekilişi başlattı. Bu haberimiz yazılırken, buna katılmak isteyenler için hala birkaç saat bulunuyor.

Candy Digital CEO’su Scott Lawin, “Netflix ile olan ortaklığımız, Candy Digital’in hayranların istedikleri içerik, karakterler ve hikayelerle etkileşim kurma yollarını genişletme ve derinleştirme konusundaki kararlılığını gösteriyor.” şeklinde konuştu.

Her iki marka da çevre dostu kolektifler olmaya kararlı olduklarını ve her dijital varlığın ortalama %0 karbon ayak izine sahip Ethereum tabanlı bir yan zincir olan Palm blockchain üzerine yerleştirileceğini söyledi. İlk dağıtımı içeren “The Upside Down Series” koleksiyonları, bireysel gizemli kutular için 11 dolar ve 17 karakter öğesinin tümünü içeren “Hell Fire Club Bundle” için 275 dolar olarak fiyat biçilmiş durumda.

İlk koleksiyona ek olarak, bu yaz ve Kasım ayındaki Stranger Things Günü’nde piyasaya sürülecek eserlerde ek Stranger Things 4. sezon koleksiyonlarının olacağı bildiriliyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir