NFT Haberleri

NEAR Protocol’den NFT alanında önemli yenilik

Google News Abone Ol

NEAR Protocol, piyasa değeri ile önde gelen blockchain ağlarından biri olmak için büyümeye devam ediyor. Bununla birlikte, daha popüler ağlar tarafından büyük ölçüde gölgede kaldığı belirtiliyor, ancak bu durum, büyümesini durdurmuş değil. NEAR Protocol ağı, bu hafta NFT pazarındaki birçok büyüme fırsatından yararlanabilecek en önemli gelişmelerden birini yaşıyor.

Few and Far, NEAR Protocol üzerinde yükseliyor

Few ve Far adlı yeni NFT pazaryeri, NEAR Protocol üzerinde yükselmeye ve yayın hayatına başladı. Bu NEAR için önemli bir gelişme, çünkü NFT pazarının büyümesine blok zincirinin etkin bir şekilde uygulanabileceği bir kanal sağlaması bekleniyor. İkincisi, NFT’ler blockchain teknolojisinin en hızlı büyüyen alanlarından biridir ve uzun vadede güçlü büyüme ve yenilik sağlaması beklenmektedir.

Lansmanın henüz NEAR’ın fiyat hareketi üzerinde büyük bir etkisi olmadı. Haber yayın saatleri itibariyle, 24 saatlik mütevazı bir %1’lik kazancıyla birlikte 4.3 dolardan işlem görmeye devam ediyor. Ancak, NEAR’ın ilerleme metriklerinde son üç hafta içinde daha önemli bir değişiklik gözlemlendi. Bu da ağdaki boğaları umutlandırmış durumda.

Few ve Far‘ın lansman gününe giden günlerde geliştirme etkinliğinde önemli bir artış görüldü. Bu, kısa vadede NEAR’ın görünürlüğünün artmasına ve dolayısıyla potansiyel olarak fiyatın artmasına neden olabilir. Bununla birlikte, piyasalar hareketler konusunda ekonomik koşullar nedeniyle daha temkinli olduklarından, NEAR için yükselişin bir anda görülmesi zor olacaktır.

NEAR’ın fiyatı, özellikle yatırımcıların daha fazla belirsizliğe hazırlandığı geçen haftadan bu yana, son zamanlarda bir miktar düşüş gördü. Bu da son 7 günlük süreçte 4.48 dolardan şu anki seviyelere doğru bir düşüşe denk gelmekte.

Yaşanan son gelişmeleri, ağdaki NFT işlemlerinin hacmini de etkilemeye başladı. NFT işlemleri Temmuz ayının ikinci haftasında önemli ölçüde yükseldi ve kesintiye uğramadan önce ayın ortasında zirve yaptı. Bununla birlikte, 100.000 ABD dolarından fazla bir değere sahip olan NFT satın alan benzersiz adreslerin sayısı için de benzer şekilde zirveler görüldü.

Öte yandan, 1000 doların altındaki değere sahip olan NFT satın alan adresler daha minimal kalıyor, bu da NEAR’daki NFT alıcılarının bütçelerinin daha yüksek olduğu anlamına gelmekte.

Sonuç olarak baktığımızda, düşük NFT hacmine rağmen, NEAR’ın kısa vadeli fiyat hareketi hala umut verici. Sosyal hacim son üç günde önemli bir artış gördü. Bu, fiyattaki hafif artışı açıklayabilir ve kısa vadede fiyat performansının iyileşmesine yol açabilir.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir