NFT Haberleri

NBA Top Shot NFT’leri bir günde 20 binden fazla işlem kaydetti

Google News Abone Ol

Son günlerde NFT takipçilerinin adını sıkça duyduğu NBA Top Shot koleksiyonu yükselmeye devam ediyor. OKLink verilerine göre koleksiyonun sadece 24 saatte kaydettiği işlem sayısı 20 bini aşmış durumda. Kısıtlı zaman diliminde 20042 işlemin kaydedildiği koleksiyonda yatırımcılar için de kârlı bir gün yaşanıyor.

NBA Top Shot 1. sıraya yerleşti!

NBA Top Shot koleksiyonunda yaşanan bu ani popülerlik artışı onu 1. sıraya yerleştirmiş durumda. nba top shot koleksiyonu

OKLink tarafından sağlanan verilere göre, 23 Mayıs gününde en çok işlemin görüldüğü NFT koleksiyonu NBA Top Shot oldu. Koleksiyonun sadece 24 saatteki işlem hacmiyse yaklaşık 568 bin dolar civarında.

Koleksiyonun bir anda bu kadar popüler olma nedeniyse yürütülen kampanyalar ve etkinlikler olarak görülüyor. Son günlerde önemli etkinliklerin düzenlendiği NBA Top Shot koleksiyonunda önemli bir yatırımcı patlaması yaşandı. Şu anda yatırımcılar koleksiyondan bir parçaya sahip olmak için çaba gösteriyorlar.

NBA Top Shot koleksiyonu adından da anlaşılabileceği üzere spor ve basketbol alanına odaklanan bir NFT koleksiyonu olarak göze çarpıyor. Basketbolun oldukça sevildiği Amerika’da NFT koleksiyonunun popülaritesi her geçen gün artmakta.

Her gün binlerce yeni NFT severi kendisine çeken koleksiyonda bir parçanın ortalama değeriyse 28 dolar civarında. Birim olarak Bored Ape ürünleri gibi on binlerce dolarlık değere sahip olmasa da günlük artış oranı şu anda önemli seviyelere ulaşmış durumda. Spor severleri kendine çekmeyi başaran koleksiyonda uzun vadede yeni girişimlerin de duyurulması bekleniyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir