Kripto

MyNeighborAlice (ALICE) Teknik Analizi: 70 Günlük Düşen Trend Kırılacak mı?

Bir metaverse projesi olan ALICE USDT paritesinde dirençleri test ediyor. Kırılım gelirse hedefi ne? Destek ve direnç seviyeleri neresi?

Google News Abone Ol

ALICE/USDT GÜNCEL TEKNİK ANALİZ

alice

Alice’in 8 saatlik grafiğini incelediğimizde trendin üstüne çıkmaya çalıştığını söyleyebiliriz. Eğer kapanışını trend üstünde yaparsa risk alınabileceğini düşünüyoruz. Grafikteki 7.66$ seviyesinin önemli bir direnç bölgesi olduğunu belirtmekte fayda var. Eğer grafik aşağı yönlü hareketlenmeler yaparsa 4 saatlik grafikte birikimin olduğu alttaki gri kutu (5.69$-5.42$) destek bölgesi olarak değerlendirilebilir. 8.64$ seviyesindeki ara direnç ise yukarı hareketlenmelerde kar alma bölgesi olarak değerlendirilebilir. Grafiği takip ederken bir yandan Bitcoin grafiğini de takip edip işlemleri ona göre taşımamız daha sağlıklı olacaktır.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

Alice gibi diğer metaverse projeleri hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz alttaki içeriğimize göz atabilirsiniz.

En İyi 10 Metaverse Coini !


UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir