Bitcoin HaberleriKriptoKripto HaberleriNFT Haberleri

Mr Wonderful, madencilik şirketi hisselerine yatırım yapmayı planlıyor!

Google News Abone Ol

Kanadalı işadamı Kevin O’Leary, madencilik şirketi hisselerine yatırım yapma planlarını ortaya koydu. Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda Bay Wonderful, Bitcoin (BTC) madenciliğine yatırım yapmanın yollarını bulmak için Orta Doğu’daki son seyahatleri hakkında hikayeler paylaştı. Shark Tank patronuna göre, Orta Doğu’daki yatırımcılar “egemen madencilik operasyonları” arıyorlar.

kevin

O’Leary ayrıca önümüzdeki iki ila üç yıl içinde devlet fonlarının Bitcoin madenciliğine yatırım yapmaya karar verebileceğini tahmin ediyor. Ancak işadamı, fonların sürdürülebilir enerji kullanan madencilik işletmelerini seçeceğini belirtiyor. Kanadalı girişimciye göre, çevreyle ilgili tartışmalar nedeniyle madencilik operasyonlarının çevre dostu olması yatırımcılar için çok önemli bir karar faktörü.

Kendi Madencilik Operasyonlarını da Açacak!

İşadamı ayrıca kendi madencilik operasyonlarını açma konusundaki ilgisini de dile getirdi. Ancak, bu gerçekleşmeden önce düşündüğü şeyler olduğunu açıkladı. Devlet onaylarının yanı sıra madencilik faaliyetlerinin gerçekleştirileceği toplulukta yaşayan kişilerin işletmeyi onaylaması gerektiğini belirtti.

Bunların yanı sıra girişimci, Bitcoin madencilik şirketlerinin BTC kazançlarını şirket bilançolarında takip edebilmesi gerektiğini de açıkladı. Bu, yatırımcıların madencilik şirketi hisselerini satın almalarını ve özsermaye yoluyla BTC’ye sahip olmalarını sağlar. O’Leary, bu süreç boyunca BTC’ye yatırım yapacağını belirtiyor.

Aralık ayında O’Leary, kripto yatırımları hakkındaki düşüncelerini halkla paylaştı. Kriptoya yatırım yapmanın Google ve Microsoft’a yatırım yapmaya benzer olduğunu açıkladı.

“Örneğin, Google veya Microsoft’a yatırım yapıyorsanız, neye yatırım yapıyorsunuz? Yazılıma yatırım yapıyorsunuz. Neden kriptoya yatırım yapmıyorsunuz? O da bir yazılım”

Bu arada, eski BTC eleştirmeni de, NFT’lerin potansiyeli konusunda çok heyecanlı. O’Leary, NFT’lerin potansiyel olarak Bitcoin’den daha büyük olabileceğine bahse giriyor. Ancak her ikisine de yatırım yapacağını belirtiyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir