Kripto Haberleri

Milyonlarca Shiba Inu token kül oldu!

Google News Abone Ol

Shiba Inu burn etkinlikleri, milyonlarca SHIB tokeni kalıcı olarak dolaşımdan kaldırmaya devam ediyor. Bu, Shiba Inu fiyatının istikrarlı bir trend yükselişi yakalanmasına tanık olmasının ve son iki haftanın kayıplarını silmesinin ana nedenlerinden biri olarak görülmekte.

Shiba Inu yakım hızında patlama

Shiba Inu yakma portalı Shibburn’e göre, hafta sonu 31 işlemde 205,6 milyon SHIB token yakılarak kül yapıldı. Bu SHIB tokenler, dolaşımda kalan SHIB’lerin değerini artırarak, Shiba Inu’nun dolaşımdaki arzından kalıcı olarak kaldırılmaya devam ediyor.

shiba inu yakım

Ağda toplamda 410.3 trilyon Shiba Inu token yok edildi ve dolaşımdaki arzın neredeyse %41’i şu anda ölü adreslerde bulunuyor. Bununla birlikte 31,6 trilyon SHIB stake edildi ve şu anda dolaşımda aktif olarak 557,9 trilyon Shiba Inu token bulunmakta.

Shiba Inu yatırımcısının sayısı artıyor

Devam eden kripto para düşüşlerine rağmen, Shiba Inu sahiplerinin toplam sayısı yeni bir zirve seviyeye yükselmiş durumda. Cryptorank.io tarafından açıklanan verilerine göre Shiba Inu yatırımcısının sayısı 1,1 milyonu aşmayı başardı. Shiba Inu ağ etkinliği azalırken bile, ağın yatırımcıları olarak bilinen topluluk olan ShibArmy, yeni yatırımcıların SHIB’ye akın etmesiyle güçleniyor.

Eski Amerikalı politikacı ve Gokhstein Media’nın kurucusu David Gokhstein, Twitter’da takipçilerine Shiba Inu’yu pek sevmediğini söyledi. Ancak, meme coin birimini çevreleyen bir hareket var ve topluluk desteğinin seviyesi giderek artıyor. Geliştiriciler ShibArmy için bir ekosistem oluşturdu ve Gokhstein da takipçileriyle bunun önemini paylaştı.

Birçok sosyal medya ünlüsü de son zamanlarda köpek temalı projeye ilgi duymaya devam ediyor. Sosyal medyadaki bu ünlüler Shiba Inu’nun hızlı büyümesini fark etti ve Dogecoin katili olarak bilinen projenin sosyal hakimiyetindeki artışa katkıda bulundu.

Shiba Inu geliştiricileri şu anda ShibaSwap, Shib metaverse, kart oyunları ve SHI sabit değerli dijital paranın geliştirilmesi üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Bu çalışmalarda önemli seviyelere ulaşılmasıyla birlikte de Shiba Inu fiyatında büyük bir atılım yaşanabileceği düşünülmekte.

Analistler de son günlerde Shiba Inu fiyatının güçlü bir hareket yapabileceğine inanıyorlar. Bununla ilgili paylaşımlar giderek artarken şu an için yapılabilecek tek şey gelişmelere dair haberleri takip etmek gibi duruyor. Son olarak, köpek temalı projenin değeri haber yayın saatleri itibariyle 0.00001085 dolarlık bir noktada bulunuyor. Son 24 saatte %3 oranında gerileyen SHIB için oldukça kritik bir noktada bulunduğumuzu da hatırlatmak gerek.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir