Metaverse Haberleri

Metaverse platformu REALM, 10 milyon dolarlık yatırım aldı

Google News Abone Ol

Play2own’ın Metaverse platformu REALM, küresel yatırım grubu LDA Capital’den 10 milyon dolarlık bir yatırım aldığını duyurdu.

REALM projesi yatırım almaya devam ediyor

CQ tarafından paylaşılan bilgilere göre REALM, fonları ürün yol haritasını ve Metaverse kullanılabilirliğini iyileştirmek ve ölçeklenebilir bir Metaverse aracılığıyla daha benzersiz deneyimler ve oyunlar sağlamak için kullanmayı planlamakta.

Ayrıca REALM, Metaverse alanında lider marka olmak için çaba gösterdiğini iddia etti. Bunu, platformunu daha uyumlu hale getirerek, oluşturma araçlarını genişleterek ve sanal deneyimlerin sayısını artırarak platformda başarmayı hedefliyor.

Projeye 10 milyon dolarlık bir yatırım yapan LDA Capital’in Yönetici Ortağı Warren Baker konu hakkında şunları söyledi: “LDA Capital, REALM’in sanal dünyalara ve oyunlara getirdiği gelişmelerden heyecan duyuyor. REALM, blockchain teknolojisini ana akım tüketicilere getirecek. NFT biçiminde gerçek dünya malları satın almak, etkinliklere katılmak veya basit araçlar kullanarak kendi mikrokürelerini oluşturmak mümkün. REALM yalnızca eğlence sektörünü değil, aynı zamanda bir bütün olarak yeni ekonomiyi de hızlandıracak.

REALM’in kurucusu ve CEO’su Matthew Larby ise, ortaklık hakkında şunları belirtti:

Herkes için Metaverse’e girişin önündeki engelleri azaltma vizyonuyla LDA ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. Hibrit fiat ve kripto Metaverse tabanımız, cüzdanlara, köprülere veya defter teknolojilerinin herhangi bir çevresel etkisine ihtiyaç duymadan blok zincirinin gücünü açığa çıkarıyor. Şirketin LDA’ya olan bağlılığını olumlu yönde etkilerken, topluluğumuzu, markalarımızı ve yaratıcılarımızı destekleyen sonsuz ölçeklenebilir bir Metaverse alanı oluşturabiliriz.

İstatistikçi Metaverse uzmanları, küresel Metaverse pazarının önümüzdeki yıllarda kartopu etkisiyle büyüyeceğini iddia ediyor. Buna göre, 2029 yılına kadar pazarın 100 milyar dolardan 1.5 trilyon dolara çıkması ve vade sonunda yıllık %47,6’lık bileşik büyüme oranı bekleniyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir