Metaverse Haberleri

Metaverse coin projeleri ne durumda?

Google News Abone Ol

Son dönemlerde kripto para piyasalarında çalkantılı bir süreç yaşanması nedeniyle birçok altcoin de yatırımcısını zarara sürükledi. Ancak bu durum son birkaç gündür tersine dönmüş görünüyor ve Metaverse coin projeleri de yatırımcısının yüzünü güldürmeye başladı. Bu alana olan ilginin kurumsal anlamda da giderek artmasıyla birlikte projelerin değerleri artmaya devam ediyor. Peki, 8 Temmuz itibariyle Metaverse coin projeleri ne durumda? İşte detaylar…

Decentraland (MANA)

Şu anda market kapasitesi açısından en büyük Metaverse coin projesi Decentraland (MANA) olarak görünüyor. Toplamda 1.72 milyar dolarlık bir market kapasitesinin bulunduğu MANA için 0.93 dolarlık noktadan işlem görülmekte. Yatırımcısını son 24 saatte bir miktar daha yukarı taşıyan popüler altcoin projesinin genel sıralaması ise 32. Genel hafta itibariyle baktığımızdaysa tablo çok daha olumlu ve yatırımcısının 7 günde %13 kazandığını bizlere gösteriyor.

Kripto para piyasalarında tüm zamanlar rekorunu 5.90 dolar ile kıran MANA için bu seviyenin oldukça uzağında bulunuyoruz. Bu seviyeye tekrar çıkılması için yatırımcısına dev kazançlar sunması gereken coin projesinde bekleyiş devam ediyor.

The Sandbox (SAND)

Son dönemlerde birçok büyük marka ile anlaşan ve ağ üzerinde onları konuk eden The Sandbox (SAND) projesi de hızla değerleniyor. Yatırımcısına son 7 günde %22 oranında kazanç sunan SAND projesinin genel listede 34. sırada bulunduğunu görüyoruz. Toplamda 1.61 milyar dolarlık bir market kapasitesinin bulunduğu proje, rakibi MANA’yı takip etmeye devam ediyor. Aralarında oldukça minimal bir farkın bulunduğu 2 Metaverse coin projesinde boğa piyasalarında yaşanacak başarı bu yarışta bir kazanan çıktığını bizlere gösterebilir.

Haber yayın saatleri itibariyle The Sandbox (SAND) için 1.28 dolarlık seviyeden işlem yapılmaya devam ediyor.

ApeCoin (APE)

Listedeki diğer isimlerin aksine nispeten daha yeni bir proje olan ApeCoin (APE) buna rağmen kısa sürede önemli işler başardı. NFT alanında ilk akla gelen Bored Ape Yacht Club (BAYC) koleksiyonunun arkasında olduğu APE projesinde 5.18 dolarlık noktadan işlem görülüyor.

SAND projesinin arkasından gelen ve genel listede 35. sırada bulunan APE için son bir haftalık süreç oldukça verimli geçmiş görünüyor. Bu süreçte yatırımcısına %20’lik bir kazanç sunan popüler altcoin için yeni bir yükseliş trendi yakalandığını görebiliriz. Ancak tüm zamanlar rekoru olan 39.40 dolarlık noktaya ulaşmak için yatırımcıların kat etmesi gereken büyük bir yol bulunuyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir