BlockhainKriptoNedir ?

Metamask Cüzdanı Nedir, Nasıl Kurulur

Google News Abone Ol

MATEMASK CÜZDANI NASIL KURULUR

Metamask bir Ethereum cüzdanıdır. Bu sebeple kripto para yatırımcılarının daha fazla hizmete ulaşabilmesi için edinmesi gereken bir cüzdandır. Pasif gelir elde edebileceğiniz DeFi platformlarında işlem yapabilmek için bu cüzdan adresine sahip olmalısınız. Metamask kullanarak birden fazla Ethereum cüzdanını yönetebilir ve üzerinde işlem yapabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Peki Matemask cüzdanı nasıl kurulur?

Tarayıcımıza Matemask Eklentisini Kuralım ve sırasıyla adımları aşağıdaki gibi tamamlayalım.

 

m1 m2 m3 m4 m5

sfire

Matemask hesabınızın şifresini oluştururken çok dikkatli olmalısınız. Daha önce kullanmadığınız özel bir şifre oluşturmanız kripto cüzdanınız için daha güvenli olabilir. Şifrenizi birden fazla yere kaydetmeyi de unutmayın.

 

 

m6 m7

sss dddd

Metamask uzantısını tarayıcımıza ekleyelim

ggg

Tarayıcınıza eklediğinizde yukarıda gösterilen sol üst taraftan hızlıca cüzdanınıza ulaşabilir anlık takibini yapabilirsiniz.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir