Haftalık BültenKripto HaberleriNFT Haberleri

McLaren, Metaverse Platformu InfiniteWorld ile Ortaklık Kurdu!

McLaren Automotive, bir metaverse platformu olan InfiniteWorld ile ortaklık kurdu. Şirket lüks arabalarının NFT koleksiyonlarını piyasaya sürecek

Google News Abone Ol

McLaren NFT Pazarına Giriyor

İngitere merkezli otomobil üreticisi McLaren Automotive, yaptığı bir açıklamada metaverse platformu olan InfiniteWorld ile ortaklık kurduğunu söyledi. Şirket, lüks otomobillerden oluşan NFT koleksiyonlarını yakında piyasaya sürecek.

McLaren Automotive, NFT’lerin satışı için bir pazar kurmayı planladığını ve NFT sahiplerinin de özel deneyimlere erişebileceğini söyledi.

Şirket, markaların dijital varlıklar oluşturmasına, hayranlarıyla etkileşimini geliştirmesine ve para kazanmasına yardımcı olan bir metaverse platformu olan InfiniteWorld ile çalışacak.

mmmc

InfiniteWorld, Aralık ayında özel amaçlı satın alma şirketi (SPAC) Aries I Acquisition Corp ile 700 milyon dolarlık bir birleşme yoluyla halka açılma planlarını duyurdu. Yeni kurulan şirket, Nasdaq’ta JPG kodu altında işlem görecek.

McLaren Automotive, dijital varlık endüstrisine giren Formula 1 yarış takımı McLaren Racing ile aynı markanın bir parçasıdır. Ekip, Haziran ayında Tezos blok zincirinde bir NFT platformu kurmayı planladığını duyurdu.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir