Metaverse HaberleriNFT Haberleri
Trend

Londra İngiltere’deki İlk NFT Galerisine Ev Sahipliği Yapacak!

NFT ve Metaverse kavramımızı hayatımıza girmeye devam ediyor. Londra İngiltere'deki ilk NFT galerisine ev sahipliği yapacak.

Google News Abone Ol

İngiltere’deki İlk NFT Galerisi

Londra, Birleşik Krallık’taki (İngiltere) ilk NFT Sanat Galerisi’ne ev sahipliği yapacak. Blockchain endüstrisi daha viral hale geldikçe Londra, Birleşik Krallık’taki ilk NFT Sanat Galerisi’ne ev sahipliği yaptığını duyurdu. Galeri, “The Crypto Stars” adı altında 333 NFT sanat eserinden oluşan bir koleksiyon içeriyor.

Duyuru çıktığında, Kurucu Ortak Josh Sandhu şu yorumu yaptı:

Bu dijital unsuru fiziksel dünyayla harmanlamaya çalışıyoruz.

Josh Sandhu değiştirilemez belirteçlerin (NFT’ler) nasıl benzersiz bir dijital varlık olduğunu açıklarken, kimliği esasen kalitede bir blok zincirinde saklanıyor. Ayrıca NFT’lerin mülkiyetin kanıtlandığı tek sanat türü olduğunu, ancak kimliğin hala gizemli olabileceğini açıkladı.l1

Diğer bir yandan Ocak 2022’de Seattle’da ilk NFT müzesi açılmıştı. Müzenin misyonunun bir kısmı, NFT’ler hakkındaki bilgileri artırmak ve geliştirmek. Ayrıca, duvar metinleri, ziyaretçilerin blok zinciri sanatı hakkında daha fazla bilgi edinmeleri için açıklayıcı görevi görüyor.l2

Müzeyle ilgili bir diğer şaşırtıcı şey de, NFT’lerin tarihini Kevin McCoy’un 2014’ten kalma Quantum (NASDAQ:QMCO) adlı bir sanat eserine kadar götürmesi ve bunun Namecoin blok zincirinde basıldıktan sonraki ilk NFT olduğunu iddia etmesi.

NFT’ler ve Metaverse hayatımızda gittikçe ilerleyen bir seviyede. ve böyle giderse popülaritesini kaybetmesi oldukça uzun zaman alacak gibi gözüküyor. Normal bir ortamda oldukça verimli bir şekilde getiri sağlamaya devam edeceklerdir.

NFT nedir yazımıza buraya tıklayarak gidebilirsiniz

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir