KriptoKripto HaberleriNFT Haberleri

Lindsay Lohan, Superfandom’da ‘deneyimsel NFT’ler’ sunuyor!

Google News Abone Ol

Lindsay Lohan, Superfandom platformunda “deneyimsel NFT’ler” yayınlayacak.

Hollywood yıldızı ayrıca, daha fazla sanatçı ve eğlence figürü çekmesine yardımcı olmak için platforma danışmanlık yapacak.

“Deneyimsel NFT’ler”, hayranlara en sevdikleri eğlence sanatçılarıyla sanal veya yüz yüze buluşarak gerçek hayatta etkileşim kurma fırsatı verir. Örneğin ünlü şefler, bir hayran için yemek bile hazırlayabilirler.

Platformda NFT sunan diğer yıldızlar arasında Ev Geliştirme yıldızı Richard Karn, film yıldızları Jake Busey (Starship Troopers) ve Riya Sen (30 Minutes) ve Hunava Mere şarkıcısı Jubin Nautiyal yer alıyor.

Superfandom, geliştirici Hiro tarafından desteklenen ve Stacks Accelerator’ın ilk kohortundan ortaya çıkan Rare Sense’in bir yan kuruluşudur. Yığınlar, işlemleri Bitcoin’e yerleştiren bir katman açık kaynaklı blok zinciridir.

Baş strateji sorumlusu Sophia Pervez, “Bunlar tipik CryptoPunk veya Bored Ape tipi sanat NFT’si değil” dedi.

“Deneyimsel NFT’ler içerik oluşturucular için daha uygundur çünkü bir sanatçıysanız dijital sanat [NFT’ler harikadır], peki ya bir şef ya da oyuncuysanız?”

1990’ların TV yıldızı Karn, hayranlarına bir günlüğüne golf arkadaşı olmalarına veya oyuncunun bir videoda yanlarında görünmesini sağlayan NFT’ler sunuyor.

Şimdiye kadar diğer yıldızlarla olan deneyimler arasında bir spor salonu seansı, oyunculuk koçluğu veya sadece takılma yer alıyor.

Pervez, platformun önümüzdeki iki hafta içinde yayına gireceğini ve hayranların deneysel NFT’leri satın almaya başlamasını sağladığını belirtti.

Bir hayran çoğu deneyimi tekrarlamaya uygun olmayacağından Pervez, “Bizim için ikincil bir pazar çıkarmak büyük bir öncelik” dedi. Bu, deneyimsel NFT’lerin yeniden satılmasına ve yeni bir sahip tarafından deneyimlenmesine olanak sağlayacaktır.

Bu, Lohan’ın NFT alanına uzun baskısını sürdürecek. Zaten NFT olarak bir müzik single’ı yayınladı ve Rarible’da Daft Punk temalı bir NFT sattı.

Lohan’ın platformda ne gibi deneyimler sunacağına dair henüz bir onay yok.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir