Kripto

Piyasada Hızlıca Yükselebilecek Bir Launchpad: MYRIA !

Gün geçtikçe değer kazanabilecek metaverse projelerinden olan MYRIA launchpadi ile bizlere sunuluyor

Google News Abone Ol

MYRIA LAUNCHPAD

 

Myriad; Merkezi Olmayan bir sosyal medyadır. Web 3.0 üzerinde geliştirilmiş Metaverse projesidir. Web 2.0 içeriklerinizi Web 3.0 verilerine dönüştürmeyi, bir içerik oluşturucuya, sanatçıya, sporcuya aracı bir kurum, site olmadan online olarak bahşiş vermenizi sağlar. Patreon hesabı veya buna benzer platformlarda hesabı olmayan bir içerik üretici veya bir ünlüye bu proje ile metasosyal bahşiş verebilme imkanınız bulunuyor.

Metasosyal bahşiş, bir içerik oluşturucuya benzersiz sosyal medya hesap kimliklerinden oluşturulan bir cüzdan aracılığıyla bahşiş verme kavramıdır.

Myriad.City ise projenin Metaverse kısmı. Bu meta şehirde her şeyi NFT’ye dönüştürebilir ve kullanabilirsiniz. Aynı zamanda meta şehirde aynı Sandbox ortamında olduğu gibi arazi satışı ve NFT vitrinleri mevcut.

FEfcdtfXsAIJRRg

Launchpad Nasıl işliyor ?

 

Gelelim launchpad kısmına, launchpade katılırken cüzdanınızda en az 1.5 NEAR bulunması gerekiyor. NEAR’ın günümüzdeki fiyatı 17 dolar olduğundan en az 25.5 dolarlık bir NEAR’a tekabül ediyor. Bundan sonra Skyward Finance sitesine NEAR cüzdanınızı bağlıyorsunuz ve NEAR’ları bağlarken 0.5 NEAR’lık bir kesinti oluyor. Elinizdeki NEAR’a oranla aldığınız coin miktarı zaman geçtikçe azalıyor. Bunun sebebi olarak ise havuzun daralmasını ve coinin fiyatının artmasını gösterebiliriz. Bu yüzden sistemde aktif olarak gösterilen ödülü almanız pek mümkün değil.

 

site

Airdropun güzel bir kısımı ise katılımınız için size verdiği OCT coin.

Elinizde bulundan her 250 MYRIA için size 1 OCT veriliyor. OCT’nin şuanki aktif fiyatı ise 5.47 dolar ancak elinizdeki MYRIA miktarı yukarıda anlattığımız gibi her saat azaldığından verilen OCT miktarı da düşüyor. bunu göz önünde bulundurarak alım yapmanızı öneririz çünkü saat geçtikçe vereceği ödül giderek azalacaktır. Tüm bunlara ek olarak Skyward Finance sitesine sizin referansınızla kayıt olacak her kişi için %1 oranında bonus kazanıyorsunuz.

MYRIA Nereden Satışa Sunulacak ?

MYRIA Skyward Finance ağından bizlere ön satışa sunulacak.

MYRIA’lar airdroptan sonra Ref Finance sitesinden satışa sunulacak. Ayrıca diğer ön satış projelerinin bir çoğunun aksine bu projede MYRIA kilitlemenize gerek yok. Hem OCT coinleri Hem de MYRIA’ları ön satış sonrası satabiliyor olacaksınız. Etkinlik sonrasında yatırdığınız NEAR’ları ise çekemiyor olacaksınız çünkü elinizde bulunan NEAR’ları MYRIA’ya çevirmiş olacaksınız zaten.

Diğer Launchpadlere Göre Avantajları Neler ?

 

Bu projenin diğer projelerden bir diğer farkı ise  etkinlik sonunda tüm havuzun dolacağını varsayarsak 1 NEAR 1000 MYRIA edecek. Yukarıda da bahsettiğimiz gibi 250 MYRIA başına 1 adet OCT kazanılacağından 1 NEAR başına 4 OCT’ye de sahip olmuş olacaksınız küçük bir hesaplama yapacak olursak 1 NEAR’ın fiyatı 17 dolar ve 4 OCT nin fiyatı 22 dolara tekabül ediyor yani yatırdığınız her NEAR başına MYRIA almanın yanısıra 5 dolarlık yaklaşık %30 a tekabül eden bir kar sağlamış olacaksınız.

OCT coinleri listelenmiş olduğu Gate.io, Uniswap, Ref Finance gibi borsalardan satabileceksiniz. Gate.io, Uniswap gibi borsalara oldukça kolay bir şekilde kaydolabilmeniz mümkün.

Launchpade katılmanız için herhangi bir kısıtlama bulunmamakla beraber yukarda yazdığım gibi NEAR’ları kilitledikten sonra cüzdanınızda 0.5 dolarlık bir NEAR bulunması gerekiyor bunu unutmamanızı öneririz.

1639758390 900 Review of the Myriad SocialFi project MYRIA coin Latest

Sonuç olarak bu launchpad oldukça kazançlı görünüyor ancak risk yönetimi tamamen sizin elinizde. Projenin twitter üzerinde şuanda 17.4 bin takipçisi bulunuyor. İncelemek için buraya tıklayabilirsiniz. MYRIA güzel ve kaliteli bir ekibe sahip olduğundan ileride gelişerek uzun vadede bizlere kazanç sağlayabilecek bir projeye benziyor. Gerekli araştırmaları yapıp ölçüp biçtikten sonra bu projeye giriş yapmanızı öneririm.

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir