Bitcoin Teknik AnalizTeknik AnalizTüm Teknik Analizler

Kripto Para Piyasası Genel Market Analizi: Düzeltme Bitti mi?

Bitcoin, Ethereum, Total grafiklerinin teknik analizleri bizlere neler söylüyor?

Google News Abone Ol

Bir önceki yazımızda düzeltmelerin gelebileceğini yazmıştık. Yazıyı tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Bitcoin Önemli Bir Destek Bölgesine Yaklaştı! Bitcoin Teknik Analizi!teknik analiz

Bitcoin’i günlük grafikte incelediğimizde mor bölgenin önemli bir destek bölgesi olduğunu görebiliyoruz. Bitcoin daha öncesinde hem direnç hem destek olarak çalıştığı için bu bölgenin kırılımı ile alttaki kesikli trendi test edebilir. Eğer boğa trendinde isek ziyaret edebileceğimiz bölgenin 51827$-53615$ seviyeleri olduğunu düşünüyoruz. Bu destek bölgesinden alacağı tepkileri daha kısa zaman dilimindeki grafikleri incelememiz ve yapı kırılımlarını takip etmemiz gerekiyor.

Bitcoin Dominansı Buralardan Tepki Alabilir!

btc.d

Dominans kritik seviyelerde, Bitcoin’de sert hareketler gördüğümüz durumda altcoinler için aşağıdaki tabloyu takip etmemiz gerekiyor. Aşağı yönlü kırılımlar altcoinler için pozitif bir veri.

BTC D

Total Market Cap Destek Seviyesinde!

2

Piyasanın hareketlerinde tahmin yapabilmemizi sağlayan en önemli verilerden biri TOTAL. Şu anlık destek bölgesindeyiz eğer bullish bir piyasadaysak buralardan yukarı yönlü tepkilerde grafikte belirttiğimiz direnç alanlarını test etmemiz olası.

 

Burada ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto’nun görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir