Kripto Haberleri

Kripto para piyasaları tekrardan 1 trilyonluk değere ulaştı

Google News Abone Ol

Son aylarda büyük bir ayı piyasası altında ezilen kripto paralarda tekrardan 1 trilyon dolarlık toplam market hacmine ulaşılmış durumda. Coingecko tarafından açıklanan verilere göre, kripto para piyasaları bugün itibariyle tekrardan 1 trilyon dolarlık bir değere sahip.

Kripto para marketi tekrardan yükseliyor

Açıklanan verilerde kripto para marketinin tekrardan yükseldiği ortaya kondu.

kripto paraların toplam piyasa değeri

Yükseliş trendinin hakim olduğu süreçte 2 trilyon doları yakalayan kripto para piyasalarında uzun bir süredir yatırımcılar yeşil mumlara adeta hasretler. Bununla birlikte piyasalarda önemli bir geri çekilme yaşanmış ve toplam market kapasitesi dibi boylamıştı. Ancak, son günlerde başta Bitcoin ve Ethereum olmak üzere liderlerin tekrardan yeşile bürünmesi kara bulutları dağıtmış gibi görünüyor.

Yatırımcıların tekrardan güven duymaya başladığı kripto paralara son günlerde önemli bir para girişi mevcut. Grafikten de rahatça anlaşılabilen bu durumla birlikte Haziran ayının sonlarına kadar olumlu bir seyir izleyebiliriz. Piyasaların önümüzdeki hafta da benzer bir olumlu grafik çizmesi Temmuz ayının daha da verimli geçmesi için yatırımcılara bir güç sağlayabilir. Bu yüzden de özellikle önümüzdeki bu birkaç gün piyasalarda ani hareketler görebiliriz.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir