Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriKripto Haberleri

Kripto Para Birimleri Yeni Yıla Olumlu Bir Ruh Halinde Yaklaşıyor

En büyük kripto para birimlerinin tümü bu hafta için negatif olsa da, Bitcoin üç günün en yükseğine ulaştı.

Google News Abone Ol

Adsiz 12

Piyasa değerine göre en büyük olan Bitcoin  24 saat içinde yaklaşık %3 ve 2 numaralı Ethereum da %3’ten fazla değer kazanarak yıl sonuna doğru olumlu bir ruh hali içinde hareket etti.

Bitcoin, üç günün en yüksek seviyesi olan 48.000 doların üzerine çıkarken, Ethereum çarşamba gününden bu yana en yüksek seviyesi olan 3.800 doların üzerine çıktı.

En büyük 10 kripto para biriminin tümü, 10:35 UTC itibariyle yükseliyordu ancak hepsi bir hafta önce aynı zamana göre daha düşüktü ve Terra’nın LUNA token’ı ve stabilcoinler hariç tümü Aralık ayının başından bu yana %10’dan fazla düştü.

LUNA, Kasım ayında bir topluluğun tokenleri “yakmak” veya kalıcı olarak dolaşımdan çıkarmak için yaptığı teklifin ardından toplandı. Bu hafta başında 103 dolarla rekor seviyeye ulaştı. Son 24 saat içinde %4 artarak neredeyse 90 dolara yükseldi.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir