Altcoin HaberleriBlockchain HaberleriBlockhainEthereum HaberleriEthereum Teknik AnalizKriptoKripto HaberleriTeknik Analiz

Kripto Para Analistine Göre Uzun Vadeli Ethereum Tahmini

Google News Abone Ol

Youtube’da 663 bin abonesi olan kripto para analisti ve traderı Benjamin Cowen, Ethereum’un 2021’in büyük bölümünde konsolide olduğunu söyledi.

Analist, Ethereum’un konsolidasyonun 2002’nin ortalarına kadar sürebileceğini, ancak nihai sonucun bir kopuş olacağını söylüyor.
”İşin püf noktası, bunun sonunda bir ayı piyasana girmeden sonsuza kadar devam edemeyeceğidir.  Bu yüzden yukarı doğru bir tür hareket aldığımızı hayal ediyorum. Ne kadar yükseleceğini bilmiyorum.

10 bin doların makul bir hedef olmasını beklerdim. Hatta 20 bin dolara kadar çıkabiliriz. Bilmek zor.. Özellikle Bitcoin şu anda biraz zayıf görünüyorken, bir süre daha yatay hareketin edeceğini hayal ediyorum.”
06742065 9DE6 40C7 A4D9 4D81D2552CE7 1 201 a

(grafik 1 günlük zaman dilimidir, Tradingview’den alınmıştır.)

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir