Altcoin HaberleriBitcoin HaberleriBlockchain HaberleriBlockhainEthereum HaberleriKriptoKripto Haberleri

Kongre üyesi Mongoose Coin hakkında şaka yapıyor ve artık böyle bir coin var!

Google News Abone Ol

Temsilci Brad Sherman, Çarşamba günü bir “Mongoose Coin”in ne kadar saçma olacağı konusunda şaka yaptı ve Cuma gününe kadar bu gerçek oldu.

Çarşamba günü House Financial Services Committee’deki kripto duruşması sırasında Sherman, daha önce yuttuğu hayvanları yemek için daha büyük hayvanları yutan yaşlı bir kadının hikayesini anlattı.

Bu masalı kripto para birimlerinin birbirini tahtından indirmesine benzetti ve Bitcoin’in (BTC) Ether (ETH) tarafından yerinden edilebileceğini ve bunun da Dogecoin (DOGE), ardından Hamster Coin ve ardından Cobra Coin tarafından yerinden edilebileceğini açıkladı.

-Kripto paralara en büyük tehdit kriptodur. Bitcoin’in yerini Ether alabilir. Ether’in yerini Doge, Doge’un yerini HamsterCoin, HamsterCoin’in yerini CobraCoin alabilir. Peki ya, MongooseCoin, CryptoCoin’e ne yapabilir?

Ortaya çıkan coin, toplam piyasa değeri 18.74 milyon dolar olan ve 3.000’den az sahibi olan Mongoose Coin (MONGOOSE) idi. Coinin Twitter biyografisinde “Kongre tarafından adlandırıldı.Mongre (the Mongress) tarafından yapıldı,” yazıyor.

Mongoose Coin’in son 24 saat içinde %48,287.67 büyüyen GOOSE ve %4.301.13 büyüyen MONG gibi türevleri de ortaya çıktı. Son of Mongoose (SOM) ve Baby Mongoose (BMONGO) gibi Mongoose ile ilgili diğer yan ürünler de oluşturuldu.

*Mongoose: Firavun Faresi.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir