Altcoin HaberleriKriptoKripto Haberleri
Trend

Kısa Sürede Patlayabilecek Bir Proje! Cardano Merkezli Bashoswap Duyuruldu!

Merkezi olmayan borsalar piyasaya oranla çok düşük bir seviyede. Bu güçlü fikir ve altyapıya sahip olan Bashoswap projesi de düzgün bir yol izlendiğinde başarılı olması oldukça muhtemel bir proje.

Google News Abone Ol

Bashoswap

Merkezi Olmayan Finans (DeFi) şu anda hem ürünler hem de kullanıcılar açısından baş döndürücü bir hızla genişliyor.

Merkezi Olmayan Cardano Projesi Bashoswap, erken aşamadaki Cardano geliştiricilerini erken benimseyenlere bağlayacak, paylaşılan likiditeye ve platforma eklenecek bir dizi başka yeni özelliğe izin verecek bir hızlandırıcı ve yerel token değişim platformu geliştirmek istiyor.

b5

Whitelistlerinde vurgulandığı gibi takas protokolü için hedeflerinden biri, yatırılan Cardano yerel tokenlarını ve ADA’yı AMM teknolojisini kullanan sanal bir çiftte birleştirerek yapılacak bir token takas protokolüne sahip olmaktır.

Likidite Sağlayıcılar ayrıca, bir likidite/takas mekanizmasıyla izinsiz token alışverişini kolaylaştırmak için en iyi LP ücretlerinden yararlanmak için bir havuz çifti seçme seçeneklerine sahip olacaklar.

Likidite Sağlayıcılar, havuz rezerv paylarını çıkarmak için LP tokenlarını yaktıklarında, ücret ödüllerini almaya hak kazanırlar. Havuzlara likidite sağlanması karşılığında, likidite sağlayıcılar ekstra faydalar elde edecekler.

Bashoswap Launchpad, finansal destek arayan geliştiricilere ve projelere şeffaf, verimli ve tamamen merkezi olmayan bir fon toplama platformu sunmak için Alonzo hard fork tarafından sağlanan Cardano akıllı sözleşmelerini kullanacak.

Oluşturulan toplam $Bash jeton sayısı 500 milyon olacak.

Cardano blok zincirindeki token alım satımları ve takasları, Bashoswap DEX kullanılarak mümkün hale getirilecek.

b2

Bashoswap ayrıca çalışacak bir mono likidite havuzu başlatmayı da hedefliyor Normal havuz çiftlerini kullanmak yerine, likidite havuzları için tek bir token tasarımı tanıtılacak.

Bashoswap’a Yatırım Yapılmalı Mı?

Projenin ön satışı şimdiki savaş ortamı gözetildiğinde nasıl bir yol izler pek bilemiyoruz. Proje temeline bakıldığında oldukça kullanışlı görüldüğünden normal bir ortamda yükselmesi çok olası. Kendi riskinizi yöneterek alım yapmanız burada oldukça önemli. Normal şartlar sağlandığında uzun vadede getirisi olan projelerden birisi olacaktır.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir