KriptoKripto Haberleri

Keanu Reeves, NFT’lerin Kolayca Yeniden Üretilebildiklerini söyledi.

Google News Abone Ol

İlk Matrix filminden 22 yıl sonra serinin dördüncü filmi Matrix Resurrections gösterime girmek üzereyken filmin yıldızları Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss soruları yanıtlamak üzere TheVerge ile bir röportaj gerçekleştirdi.

Röportajda, Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss’a film için oluşturulan ve satılan sitenin çökmesine neden olan NFT’ler hakkında fikirleri soruldu.

NFT hakkında bilgi edinmek için NFT Nedir? yazımızı okuyabilirsiniz.

En başta arkadaşları tarafından gönderilen bir miktar kripto parayı elinde tuttuğunu belirten Keanu Reeves, sunucunun da belirttiği üzere “hodl”ladığını ve henüz trade etmediğini söyledi. Ardından sorulan dijital kıtlık ve film için yapılan NFT’ler hakkında soruya ise “Kolaylıkla yeniden üretiliyorlar.” diyerek kahkaha attı.  

 

Bu klibin yayılmasının ardından twitterda NFT hakkında zıt fikirlere sahip olan insanlar ve Keanu Reeves hayranları birçok tweet attı.

-Keanu Reeves’in NFT kavramına gülmesi onu daha çok sevmeme neden oluyor.

-Ve bir tek gülüşle, Keanu Reeves NFT’lerin ne kadar saçma olduğunu özetlemiş oluyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir