Bitcoin HaberleriKriptoKripto Haberleri

Kasım ayında oluşturulan Bitcoin cüzdan adresleri 1 milyona ulaştı!

Google News Abone Ol

Glassnode verileri, 2022’de yükseliş için cesaret verici işaretler olarak, bu yılın Kasım ayından Aralık ayının başına kadar 913.000 yeni Bitcoin adresinin eklendiğini ortaya koyuyor.

On-Chain analizcisi On-Chain College, BTC için bir nimet olarak, perakende benimseme ve daha geniş benimseme eğilimlerinin potansiyel başlangıçları hakkında bilgilendirici veriler paylaştı.

Kısa vadede düşüş fiyat hareketine rağmen, Twitter flood’u BTC için makro görünümün sağlam kaldığını gösteriyor. Grafiğe göre, Haziran 2020’den Aralık 2021’e kadar, sıfırdan büyük bakiyeye sahip cüzdan adreslerinin sayısı 30 milyon cüzdandan 40 milyon dokunma mesafesine yükseldi.

FHvEzSSX0AYYi0R

Glassnode, sıfır olmayan bakiye metriğini, pozitif (sıfır olmayan) miktarda tokentutan benzersiz adreslerin sayısı olarak tanımlar. Sayı trendi arttığında, yeni kullanıcılar Bitcoin ağına girer.

Bu yıl Mayıs’tan Temmuz’a kadar grafikteki turuncu çizgide gösterildiği gibi düşüş eğilimi gösterdiğinde, kullanıcıların cüzdanlarını sıfıra boşalttığını gösteriyor. Çıkarım olarak, cüzdan adreslerinin düşüşü, aşağı yönlü bir fiyat eylemi göstergesidir.

Aralık ayındaki raporlar, 1 BTC veya daha azına sahip cüzdanlar için bakiye değişiklikleri  Mart 2020’den bu yana en yüksek seviyelerine ulaştığı için iddiayı destekliyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir