NFT Haberleri

Johnny Depp’in davayı kazanmasıyla NFT koleksiyonu uçuşa geçti

Google News Abone Ol

Johnny Depp’in Never Fear Truth NFT koleksiyonu, dünyaca ünlü yıldızın hakaret davasını kazanmasından bu yana son 48 saat içinde satışlarında büyük bir artış gördü.

Eski karısı Amber Heard, mahkemeden çıkan sonuca göre Johnny Depp’e 10.35 milyon dolarlık bir tazminat ödeyecek. Ünlü oyuncunun hayranlarının merakla beklediği davada Deep’in yararına çıkan kararın ardından da yine ona ait olan NFT koleksiyonu satışları fırlamış durumda.

Johnny Depp’in NFT koleksiyonu büyük ilgi görüyor

Johnny Depp’in Never Fear Truth NFT koleksiyonu, minimum 0,36 ETH (630 dolar) fiyatla 3850 adet üründen oluşan bir koleksiyondur. Bu koleksiyonda yer alan ürünlerden birinin bugün 2 ETH (3.500 doların üzerinde) fiyata satıldığı da açıklandı. Bu ürünse Johnny Depp’in ölen köpeği olan ‘Mooh‘ için bir NFT sanat eseri.

Johnny Depp’e ait olan NFT koleksiyonu, bu alanın en büyük pazaryerlerinden biri olan OpenSea’de listelenmiş durumda. Koleksiyonun platformda yer alan açıklamasıysa şu şekilde:

“Never Fear Truth”, Johnny Depp tarafından oluşturulan 3.850 adetlik NFT koleksiyonudur. Her NFT, Johnny Depp topluluğuna üyeliğin ve gelecek yayınların anahtarı olarak hizmet eder. Ayrıca, Ethereum blok zincirine sahip yaratıcı bir hayran ve arkadaş ağı oluşturur.

Depp için her zaman sanat önemli olmuştur. Oyunculuktan ve müzikten önce sanat, yaratıcılığı için her zaman önemli bir çıkış noktası olmuştur. Johnny’nin sanatının bu ilk halka açık teşhiri, ‘Arkadaşlar ve Kahramanlar’ üzerine odaklanıyor. İyi tanıdığı ve bir insan olarak ona ilham veren insanlar yer alıyor.

Her görüntü, Johnny’nin gözlerindeki karakterlerinin yakın bir yansımasıdır; kendilerini ona nasıl açıkladıklarının bir tasviri. Arkadaşların, kahramanların ve ailenin fotoğrafları; Johnny tarafından yaratıldı ve gerçekten eşsiz üretken sanat eserleri yaratmak için canlandırıldı.

Johnny Depp NFT’nin OpenSea piyasasına göre son 7 gündeki ortalama satış fiyatı 0.75 ETH’dir ve bu, NFT eserlerinin geçen yıl çıkarılmasından bu yana ortalama satış fiyatından %5 daha fazla.

Koleksiyon için nft-stats.com üzerinden alınan verilere göre, geçen hafta 252 adet ortalama 1.39 dolarlık fiyattan satış yapıldı ve toplam 352.000 dolar işlem hacmi oluşturdu.

Şu anki verilere göre, 2.200 kişinin artık bir veya daha fazla Johnny Depp NFT’si var. Koleksiyonun geçen ayki en pahalı satışı 3,767 dolardı.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir