Teknik AnalizFTT Teknik Analiz

FTX Token (FTT) teknik analiz: Yaşanan artışın sebebi ne?

Google News Abone Ol

Kripto para piyasalarında son birkaç gündür önemli bir düşüş trendi hakim. Ancak, 12 Haziran gününde FTX Token (FTT) için yaşanan hızlı bir artış yatırımcıların dikkatini çekmiş durumdaydı. Sosyal medyada yaşanan artışın sebebinin ne olduğu tartışılıyor.

FTX Token (FTT) geçtiğimiz günün parlayan yıldızı oldu!

FTX Token (FTT) fiyatının azalan kanal modelinden hızlı bir şekilde kaçması, FTT coin sahiplerinin toparlanması için güzel bir fırsat sunmuş durumda. Ek olarak, mevcut test süresi boyunca altcoin projesinin fiyatı yükselmeye devam edebilirse, yatırımcılar FTT’yi ana hedeften %20 daha yükseğe taşıyacaktır.

ftt analiz

Nisan ayının başından bu yana, FTT/USDT işlem çifti önemli bir düşüşe tanık oldu ve altcoin projesinde destek 25.29 dolara geriledi. Bu düşüş, paralel kanal modeline dönüşmeden önce FTT’yi %53 oranında düşürmeyi başardı.

Kripto para piyasalarındaki yaygın belirsizliğin ortasında, FTT’nin fiyatı neredeyse bir aydır kanal modelinde devam ediyor. Ayrıca altcoin projesi şu anda tekrar yeni bir direnci test etmekte. Buna ek olarak da önemli bir destek olduğu ortaya çıkan 25.29 dolar seviyesinden yukarı yönlü geri sıçrama yaşanmış durumda.

FTT için yatırımcılar, yenilenmiş güçlü bir momentum oluşturmaya ve genel direnç trend çizgisini kırmaya çalışıyor. Ayrıca şu anda yeniden test aşamasında olan kripto para biriminin fiyatının, ilgilenen yatırımcılar için yüksek bir giriş fırsatı sunduğu düşünülmekte.

Yatırımcılar eğer hali hazırda kırık olan trend çizgisinin üzerinde kalmaya devam ederse, FTT fiyatı 34 dolardan %20 daha yükseğe sıçrama yapma potansiyeline sahip olacak.

Teknik gösterge
MACD göstergesi, sinyal hızında ve eğimde yavaş bir artış göstererek, temel boğa büyümesinde bir artış olduğunu aktarıyor. Bu nedenle, tarafsız bölgeden olası bir atılım, toparlanma için daha fazla güç sağlayacaktır.

Düşen trend çizgisi gibi, 20 günlük EMA da FTT fiyatına sürekli direnç sağlıyor. Ancak, trend çizgisinin yükseliş yönünde kırılmasına rağmen, 20 EMA hala alıcıların büyümesini engelliyor.

Daha güvenli bir yatırım yapmak isteyenler, daha kendinden emin bir onay için 29,5 doların üzerinde kapanan bir mum bekleyebilirler.

Direnç seviyeleri – 37,6  ve 43,5 dolar
Destek seviyeleri – 33,5 ve 28,5 dolar

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir