Metaverse Haberleri

Floki Inu, Valhalla Metaverse için güncelleme yayınladı

Google News Abone Ol

Popüler meme coin projelerinden biri olan Floki Inu (FLOKI), Metaverse projesi için yeni bir güncelleme yayınladı. Güncelleme, Skearrót adlı yeni bir NFT karakterinin projeye eklenmesini içermekte.

Yeni Valhalla güncellemesi

Floki Inu, Valhalla Battle Arena’yı güçlendirmek için PlayToEarn (P2E) değiştirilemez token (NFT) oyununda yeni karakterler, özellikler ve hata düzeltmeleri açısından birçok yenilik içeren yeni bir 0.2.1 yamasını duyurdu.

Floki Inu, geliştirme ekibi tarafından tasarlanan ve oluşturulan dört benzersiz dövüş becerisiyle kullanıcılar için oyunun çeşitliliğini artırmak için Valhalla’daki yeni bir Vera karakteri olan Skearrót adlı bir NFT karakteri oyuna ekleyecek.

Vera, Valhalla dünyasında bulunan yükseltilebilir NFT’lere verilen isimdir. Vera, diğer oyunculardan elde edilebilir veya satın alınabilir ve oyunun sıra tabanlı dövüş sisteminde kullanılabilir. Skearrót’un yakında Valhalla’ya getireceği yeni şeyler hakkında daha fazla bilgi edinmek için oyunun blog adresini ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca Floki Inu, karakteri orijinal versiyondan daha benzersiz ve çekici kılmak için Vera Húshroom’un görünümünü de değiştirmeye karar verdiklerini duyurdu. Yapılan bu yeniliklerse sosyal medyada olumlu karşılanmış durumda.

Oyuna daha fazla yeni özellik ekleniyor

Güncellemenin ikinci bölümünde Floki Inu, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için eklenen yeni özelliklere odaklanarak oyundaki genel değişiklikleri hızla artırmaya devam ediyor.

Vera’nın yetenekleri, karakter hatları arasında daha dengeli bir oyun sağlamak için ince ayarlanacak ve dengelenecek. Ek olarak, etkileşimli kameralar ve oyun sesleri gibi oyun içi özelleştirme özellikleri de bu güncellemeyle birlikte oyuncuların kullanımına sunuldu. Son olarak, belirli oyun mekanikleri ve olaylar, FLOKI ekibi tarafından net bir şekilde açıklanmaya devam ediyor. Yeni kullanıcıların, ilk kez kullandığınızda oyunun nasıl çalıştığını anlamalarını kolaylaştırmak için Vera Çarpışma Kuralları ve Arazi Değişimi Öncelik Kuralları olmak üzere iki ana standart oluşturulmuş durumda.

Floki Inu ekibi, bir blog gönderisinde güncelleme hakkında şu ifadelere yer verdi:

“Umarım yeni oyun özelliklerini beğenirsiniz ve Skearrót’un tüm yeni olanaklarını ve heyecan verici yeteneklerini denerken eğlenirsiniz!”.

2022 için daha fazla geliştirme planlanıyor

Valhalla Battle Arena’nın Alpha versiyonu Mayıs 2022’de piyasaya sürülmüş olsa da, yeni yama 0.2.1, Team Floki Inu’nun inanılmaz gelişim hızını ortaya koyuyor.

Valhalla ekibi, başarılı ana akım oyunlar geliştirme konusunda deneyimli 15 üyeli bir geliştirme ekibi ve danışmanlarla 2017’den beri NFT oyunları üzerinde çalıştıkları biliniyor. Takımın hedefi, 8 Temmuz’da yayınlanan 2022 yol haritası güncellemesine göre GameFi projesinin Metaverse üzerinde önemli bir yere sahip olmasını sağlamak

Valhalla yamaları, oyunun bu yıl içinde çıkması beklenen tam sürümünden önce gelmeye devam ediyor. Floki Inu ayrıca, birçok NFT Play-to-Earn platformunun, kullanıcıların oyuna katılarak para kazanmalarına yardımcı olmak için kullandığı bir model olan lonca sistemini Valhalla için de başlatmayı planladıklarını dile getirdi.

Floki Inu nedir?

Floki Inu, ilk olarak Elon Musk tarafından atılan bir tweet ile başlamıştır. Milyarder isim, Shiba Inu yavrusuna Floki adını vereceğini açıkladığında, bir “Floki” dalgası yarattı. Bun dalgada oluşturulan kripto para projelerinin en başarılısı da Floki Inu olarak biliniyor. Floki Inu şu anda piyasada Dogecoin ve Shiba Inu’nun ardından üçüncü en popüler meme tokenidir. Sadık meraklılardan oluşan bir topluluk ve güçlü bir pazarlama kampanyası tarafından da desteklenmektedir.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir