Altcoin HaberleriBlockchain HaberleriBlockhainBloktopia HaberleriKriptoKripto HaberleriMetaverse Haberleri

Fiyatı 1 Doların Altında Olan Metaverse Coinleri!

Son zamanlarda Metaverse tarafına olan inovasyon hızla artarken bir yandan bazı Metaverse coinlerinde fiyatlarda rekorlar kırıldı. Bu yazımızda fiyatın henüz 1 dolar altında olan Metaverse coinlerine yer veriyoruz.

Google News Abone Ol

Düşük değerli metaverse projeleriyle tanışın

 • 30 Haziran 2021’de piyasaya sürülen UFO Gaming, bir sosyal oyun token’i içeren tamamen merkezi olmayan bir ekosistemdir. Ayrıca Blockchain’i, oyna-kazan metaverse, NFT’ler, oyun ve daha fazlasını içerir. UFO, 0.00002875 fiyatıyla listenin 7.sırasına yerleşiyor.
 • Sıradaki Starlink (STARL), kullanıcıların diğer oyuncuları keşfetmesine, oynamasına, takas etmesine ve sosyalleşmesine olanak tanıyan Blockchain tabanlı metaverse’dir. Yerel token STARL, 414 milyon piyasa değeriyle 0.00004152 dolardan işlem görüyor.
 • Radio Caca (RACA), Elon Musk’un annesi Maye tarafından destekleniyor ve oyna-kazan oyunu Metamon ve Universal Metaverse için yerel token işlevi görüyor. RACA, 0.003463 dolar fiyatıyla 629 milyon dolar piyasa değerine sahip.
 • Haziran 2021’de piyasaya sürülen Verasity, kendisini “Espor ve eğlence için bir protokol ve ürün katmanı platformu” olarak tanımlıyor. Yerel token’i VRA, 0.03955 dolar fiyatıyla listenin dördüncü sırasında konumlanıyor.
  hMetaverse coin DEP, ATRI ve BLOK 

   

  • Üçüncü sırada, 0.04392 dolarla, ilk olarak Ağustos 2019’da piyasa sürülen, NFT pazarı ve çeşitli oyna-kazan Blockchain oyunları için bir platform olan PlayMining’e sahip DEAPcoin’e (DEP) göz atıyoruz. Metaverse coin, Play Mining, Lucky Farmer, JobTribes ve PlayMining Puzzle gibi bazı önemli oyunlarla birlikte bir dizi Blockchain tabanlı oyna-kazan oyununu içeriyor.
  • Ekim 2020’de piyasaya sürülen Atari Token, etkileşimli eğlence endüstrisi için referans token olmayı hedefleyen merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Yerel token ATRI, 0.0578 dolar fiyatıyla piyasa değerine göre en büyük 601’inci kripto para birimidir.
  • Listenin ilk sırasında, Ekim 2021’de piyasaya sürülen metaverse coin projesi Bloktopia, toplam Bitcoin arzının onuruna 21 katlı bir gökdelenin yer aldığı bir metaverse dünyasıdır. Piyasa değerine göre 237.sırada ve 0.05603 dolardan işlem görüyor.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir