Kripto Haberleri

Fantom Coin tekrar yükselir mi? – FTM’nin 2022 seyri

Google News Abone Ol

Fanton Coin yani FTM 2022 yılının ocak ayında önemli bir yükseliş göstererek 3 dolar seviyesini aşmıştı. Yatırımcıları tarafından şu an fiyatın tekrar aynı seviyelere gelip gelmeyeceği büyük merak konusu. Piyasada bu konuda yapılmış bir çok teknik analiz mevcut. Ama anlık haberler veya önemli gelişmeler bilindiği gibi teknik grafikleri çalıştırmayabiliyor ya da anlık olarak beklentilerden çok farklı fiyat artış veya azalışları olabiliyor. 2022 başlarında başarılı bir yükseliş başlayan FTM aynı zamanda ekibin sağladığı gelişme ve iyileştirmelerle muazzam bir ralli örneği gösterdi. Ancak ekipten ayrılan önemli isimlerin olması bu rüzgarı tersine çevirdi. Ekibin önemli kurucuların ayrılması sonrası FTM Coin 1 dolar altına sarkmış durumda.

Fantom Coin’in seyri

2022 yılının ocak ayında FTM Coin’de yaşanan yükseliş daha sonra yerini düşüşe bıraktı. Fantom alıcıları genel olarak yeni yılın ilk dört ayı için 1 dolarlık psikolojik seviyeyi sert bir şekilde savunuyorlardı. Ancak teknik tabloda yaşanan düşük değer ve diğer nedenlerden dolayı alıcıların kontrolü kaybetmesine sebep oldu.

Ayrıca kripto para piyasalarında oluşan büyük satış ile varlıklar üzerinde satış baskını daha çok artırarak FTM’nin fiyatını düşürdü. FTM/USDT paritesi son yedi hafta içinde dik bir düşüş çizgisinde yer almasında güçlü satış baskıları etkili oldu. Bu düşüş trendi kripto para fiyatının Mayıs ayı ortasına doğru 0,24 dolarlık bir seviye kadar inmesine sebep oldu.

coin

Kripto Para Piyasasında Fantom ne kadar?

Fantom kripto para piyasasında son 24 saat içinde yakaladığı artış ile ön plana çıkıyor. Bununla traderlar, meşru bir kırılmanın onaylanması için günlük mum kapanışının 0,42 dolar seviyesinde olmasını bekliyorlar.

ftm usdt fiyatı

Fantom coin için an itibarıyla bir hareketlilik söz konusu. 0.3415 seviyesine kadar olan düşüşler sonrası anlık toparlanmalar mevcut. Coin’in hangi noktaya kadar gideceği konusunda “Web Kripto” ekibi takipte. Gelişmelerden sizleri haberdar edeceğiz.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir