Altcoin HaberleriEthereum HaberleriKriptoKripto HaberleriMetaverse HaberleriSandbox Haberleri

eToro MetaverseLife: Metaverse yatırımcıları için akıllı portföyler

Google News Abone Ol

Aracılık Firması eToro, Salı günü, büyüyen metaverse endüstrisindeki hisse senetleri ve kripto varlıkları kapsayan yeni bir akıllı portföy olan MetaverseLife’ı tanıttı. Şirket, amacının uzun vadeli yapılan çeşitli yatırımları sunmak olduğunu belirtti.

Portföyde şu anda Facebook, Roblox ve Decentraland, The Sandbox ve Enjin gibi diğer blockchain tabanlı metaverse geliştirmelerinin arkasındaki yeni ana şirket olan Meta Platforms yer alıyor.

Ayrıca, bu portföyde yalnızca blok zinciri tabanlı olmayan ancak yine de metaverse benimsemeye ve geliştirmeye katkıda bulunan birkaç şirket var. Bunlara Microsoft, Amazon ve Nvidia gibi teknoloji firmaları dahil.

eToro’daki yatırım portföyleri başkanı Dani Brinker, “Gelişmekte olan endüstrilerin yatırım fırsatlarını değerlendirirken, dahil olan herkes kazanan olmayacağından dolayı çeşitlendirme anahtardır” dedi. Metaverse endüstrisi büyümeye devam ederken, yatırımcılar için giriş engelini azaltmak için merkezi bir portföy oluşturmanın değer olduğunu öne sürdü. Brinker açıkladı:

“Bir portföydeki varlıkları bir araya toplayarak, işin ağır yükünü üstleniyor ve müşterilerimizin metaverse’e maruz kalmalarını ve riski çeşitli varlıklara yaymalarını sağlıyoruz.”

Bloomberg’in analitiğine göre, metaverse 2024 yılına kadar 800 milyar dolarlık bir pazar haline gelebilir. Şirket, kaynaklarının çoğunu, yatırımcıların bu projelerdeki çıkarlarını desteklemek için kullanılacak varlıklar geliştirmeye ayırdığını söyledi. Şimdiye kadar, bu kaynaklar The Sandbox’ı (SAND) platformda bir varlık olarak listelemenin yanı sıra gelecekteki arazi satın alma planlarına doğru gitti.

eToro’daki Global Crypto Solutions direktörü Tomer Niv şunları söyledi:

“eToro, perakende yatırımcıların yararına yeni teknolojileri benimseme konusunda köklü bir geçmişe sahip bir kripto öncüsüdür. Metaverse tarafından sunulan fırsatlar bizi heyecanlandırıyor.”

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir