KriptoKripto HaberleriNFT Haberleri

Etkin olmayan NFT listeleri üzerinden OpenSea e-postası Twitter tartışmasını ateşledi!

Google News Abone Ol

Twitter kullanıcıları, hesaplarında hala etkin olmayan listeleri olan kullanıcılara gönderilen bir OpenSea e-postasına olumsuz tepki verdi. E-postada, OpenSea, eski NFT listelerinin hala yerine getirilebileceğini ve OpenSea’nin bunları onlar adına iptal edemediği için kullanıcı tarafından iptal edilmesi gerektiğini açıkladı. Bunun, Ether’in (ETH) düşen fiyatı nedeniyle “herhangi bir öğenizin etkin olmayan liste fiyatından satılmasını engelleyeceğini” iddia ettiler.

NFT toplayıcısı @dingalingts ve diğer kullanıcılara göre bu uyarı tam tersi etki yaptı ve listelemeyi iptal etmek siparişin yeniden yaratılmasıyla sonuçlandı. @Dingalingts, kullanıcıları “ÖNCE NFT’nizi farklı bir adrese transfer etmeye ve ÖNCE orijinal adresteki listelemeyi/listeleri iptal etmeye” çağıran bir konuyu tweetledi.

En az 15 ETH kaybettiğini iddia eden başka bir kullanıcı olan @swolfchan.eth’den alıntı yapıyor. Bir Mutant Ape Yacht Clublistesini iptal ettikten sonra, 6 ETH karşılığında yeniden listelendi, ancak ETH mempool’unda bekleyen biri, iptal işlemini önden yürüterek aynı blokta NFT’yi sattı.

@roundcatcrypto gibi bazı kullanıcılar @swolfchan.eth’e yorum yaparken “Bu senden dolayı gerçekleşti. Birkaç dolar kurtarmak için şirketle oynamayın,” diğerleri onu ve @dingalingts’i desteklemek için toplandı.

OpenSea’nin kurucu ortağı Alex Attalah, @swolfchan.eth’in konusuna yanıt vererek, “üzerinde çalışan ve şimdi bir karşı önlem koyan bir ekibin olduğunu” tweetledi. @Swolfchan.eth takip etti ve bir geri ödeme bekleyip bekleyemeyeceğini sordu, ancak yanıt alamadı.

UYARI! Teknik Analiz Sorumluluk ReddiUYARI! Webkripto.com’ da ifade edilen görüş ve yorumlar yalnızca yazara aittir ve yatırım tavsiyesi içermemektedir. Webkripto.com’un görüşlerini yansıtmayabilir. Her yatırım ve ticaret hamlesi risk içerir. Karar verirken kendi araştırmanızı kendiniz yapmalısınız. Web Kripto ve Yazar Ekibi bu konuda sorumluluk kabul etmemektedir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir